- Nieruchomości na sprzedaż
865 000 PLN ARCHIWALNA
Kraków, Ruczaj (Małopolskie)Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 58m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 865 000 PLN
- Miasto-
- Rok budowy2014
Opis szczegółowy
2-pokoje z balkonem i garażem w zielonej okolicy!
Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w okolicy Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa z rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną. W pobliżu Centrum Sportowe Cascada oraz Park Zakrzówek z rekreacyjnym zalewem; dogodny dojazd do Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego i specjalnej strefy ekonomicznej Krakowski Park Technologiczny.
Lokal jest usytuowany na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z 2014 r. bez windy (budynek wykonany w nowej technologii budownictwa). Na powierzchnię 57,15 mkw. składa się obszerny salon z widną kuchnią, sypialnia, łazienka i przedpokój; dodatkowo do mieszkania przynależy duży balkon. Woda i ogrzewanie miejskie. 2,7 m wysokości (więcej, niż standardowo, co optycznie potęguje wrażenie przestrzeni).
Lokal jest w pełni wykończony, umeblowany i wyposażony oraz został zachowany w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych - jest gotowy do zamieszkania.
Wraz z mieszkaniem sprzedawane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 45 tys. zł (osobna księga wieczysta).
[możliwość kontaktu w dni wolne od pracy]
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15707676
- Data publikacji: 22 lipca 2025 15:36 (1 dzień temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 2
Mapa
Małopolskie, Kraków, Ruczaj ,

Artur Szklarski
+48XXXXXX789Podobne oferty
