• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 47m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 698 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy1976

Opis szczegółowy

|
3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE

Tylko w naszym biurze

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego.

- Bliskość terenów zielonych z jednoczesną wygodą mieszkania w centrum Miasta
- Bulwary Wiślane, Wawel oraz Centrum Kongresowe ICE w zasięgu spacerowym
- Doskonała komunikacja w każdym kierunku Krakowa (tramwaj i autobus nieopodal bloku)
- W okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa, punkty gastronomiczne szkoły, przedszkola, przychodnia
- W niedalekiej odległości Zakrzówek oraz Park Dębnicki

Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się lub delikatnego odświeżenia.

Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z lat 70-tych składa się z:

- Przedpokoju
- 2 osobnych pokoi
- Pokoju z wyjściem na balkon
- Odrębnej kuchni
- Łazienki z WC

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,6 m2. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gaz doprowadzony tylko do kuchenki w kuchni. Na podłogach parkiet. Mieszkanie bardzo jasne i ciche. Osiedle bardzo zielone, miejsca postojowe ogólnodostępne pod blokiem.

Spółdzielczo-własnościowe z własną Księgą Wieczystą bez obciążeń.

Serdecznie zapraszam na prezentację

Monika Sosnowska-Rainer
XXXXX177

Internet: TAK |
Komunikacja publ.: bus, autobus podmiejski, tramwaj, autobus |
Winda: NIE |
Rozkład: pełen rozkład |
Usytuowanie: dwustronne |
Opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda/ryczałt na wodę, woda, sprzątanie, ogrzewanie, monitoring, fundusz remontowy, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Garaż: miejsce parkingowe przy budynku |
Piwnica [m2]: 3,6000 |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: drewniane |
Instalacje: dobre |
Balkon: jest |
Liczba balkonów: 1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 4 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 47,3000 |
Rok budowy: 1976 |
Liczba pokoi: 3 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,6000 |
Liczba sypialni: 3 |
Podłogi pokoi: parkiet |
Wystawa okien - pokoje : Pd-Zach, Zach |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: oddzielna |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Podłoga łazienki: gres |
Liczba przedpokoi: 1 |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Monika Sosnowska-Rainer |
XXXXX177 |

::DANE BIURA |
Oddział BS1, Kapelanka |
Kapelanka 1A/1 |
30-347 Kraków |
12XXXXX-12

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890193
  • Data publikacji: 13 maja 2026 12:52 (6 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Film:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Dębniki ,
Monika Sosnowska-Rainer

Monika Sosnowska-Rai...

+48XXXXXX177
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Kraków, Dębniki

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15890193

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

698 000 PLN

14 851 zł/m2
Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 47m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1976

Opis - Mieszkanie

|
3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE

Tylko w naszym biurze

- W niedalekiej odległości Zakrzówek oraz Park Dębnicki

- Przedpokoju
- 2 osobnych pokoi
- Pokoju z wyjściem na balkon
- Odrębnej kuchni
- Łazienki z WC

Serdecznie zapraszam na prezentację

Monika Sosnowska-Rainer
510 131 177