• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 70m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 834 190 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2027

Opis szczegółowy

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Rodzinna okolica

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!
Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pierwotnego - od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty.
Pomogę Ci przejść przez cały proces zakupu: od wyboru idealnej nieruchomości, przez analizę ofert, aż po finalizację transakcji. Bez stresu - z pełnym wsparciem na każdym etapie.

Aleksandra Anyszko
XXXXX602

Otoczenie nieruchomości:
Stabłowice to zielona i spokojna część Wrocławia, położona w jego zachodniej części, ceniona przez osoby poszukujące równowagi między wygodą życia w mieście a bliskością natury. Osiedle wyróżnia się kameralną zabudową, licznymi terenami rekreacyjnymi, parkami i sąsiedztwem lasów, a także stale rozwijającą się infrastrukturą handlowo-usługową. Dogodne połączenia z centrum miasta, przyjazne otoczenie dla rodzin oraz szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu sprawiają, że Stabłowice są atrakcyjnym miejscem do komfortowego życia z dala od miejskiego hałasu, bez konieczności rezygnowania z udogodnień oferowanych przez Wrocław.

Komunikacja miejska:
Przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają linie: 102, 103, 123, 245.
W pół godziny dojedziesz samochodem do centrum.

Układ pomieszczeń:
- przedpokój - 9,77 m
- toaleta - 1,73 m
- łazienka - 4,72 m
- salon - 16,94 m
- aneks kuchenny - 5,80 m
- pokój - 11,74 m
- pokój - 11,69 m
- pokój - 8,02 m

Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 9,30 m.

Najważniejsze informacje:
nowoczesne mieszkanie zaprojektowane w duchu ergonomii i ekologii,
jasne, pełne światła wnętrza z dużymi przeszkleniami i wyjściem balkon,
nowoczesna architektura z wykorzystaniem naturalnych materiałów i subtelnych, ciepłych kolorów,
niskie koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu pomp ciepła i fotowoltaiki,
inwestycja zostanie oddana do użytku w połowie 2027 roku,
internet światłowodowy,
istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz,
plac zabaw i siłownia zewnętrzna,
ładowarka do samochodu elektrycznego.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Aleksandra Anyszko
XXXXX602

Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości, nie jest ofertą, nie stanowi informacji Dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.). Materiały graficzne zawarte w ogłoszeniu przedstawiają wizualizacje pomieszczeń i mają charakter poglądowy nie stanowią odzwierciedlenia stanu faktycznego ani standardu wykończenia. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890446
  • Data publikacji: 13 maja 2026 14:40 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna ,
Aleksandra Zięba

Aleksandra Zięba

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Fabryczna

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15890446

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

834 190 PLN

11 917 zł/m2
Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Aleksandra Zięba

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 70m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2027

Opis - Mieszkanie

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!

Aleksandra Anyszko
+48 602 101 602

Otoczenie nieruchomości:

Komunikacja miejska:
W pół godziny dojedziesz samochodem do centrum.

Układ pomieszczeń:
- przedpokój - 9,77 m
- toaleta - 1,73 m