• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 295

15889106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844671 15889106 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wojrowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie do remontu, co daje szerokie możliwości aranżacyjne. Otoczenie nieruchomości:Ulica Wojrowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15881503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634878 15881503 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonale zlokalizowanego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,3 m. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Lokaliza...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (14 368 zł/m2)

3
1
57 m2
1976
15881431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27630816 15881431 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla rodziny lub jako inwestycja. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

3
1
74 m2
1970
15867081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27334999 15867081 Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem Stan deweloperski Gotowe mieszkaniaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pierwotnego o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 261 PLN (13 807 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15889667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858379 15889667 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Nowy Dwór, cenionym za doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. To optymalna lokalizacja dla rodzin ze względu na bogate zaplecze edukac...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 300 PLN (13 712 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15866259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317532 15866259 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Gotowe mieszkaniaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pierwotnego ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

664 127 PLN (12 075 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15888740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823113 15888740 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025
15886423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757101 15886423 Nowoczesny układ! 3 pok 2 łazienki garderoba...Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie osiedla dostępna jest rowerownia, garaż podz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 995 PLN (12 185 zł/m2)

3
2
77.06 m2
2023
15886683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764026 15886683 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (8 017 zł/m2)

2
1
35.8 m2
1930
15817311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641793 15817311 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Balkon Garaż Komórka Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został odświeżony i jest gotowy do zamieszkania. Układ mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 517 zł/m2)

2
1
47.67 m2
2008
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026