• Nieruchomości na sprzedaż

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 57.63m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 444 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1940

Opis szczegółowy

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja).

Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako bezpieczny zakup inwestycyjny pod wynajem dla studentów.

Najważniejsze informacje techniczne i finansowe:

• Ogrzewanie i instalacje: W mieszkaniu jest wymieniona instalacja elektryczna. Do lokalu została już doprowadzona instalacja gazowa, co pozwala na bezproblemową i szybką zmianę obecnego ogrzewania na gazowe (piec gazowy już teraz ogrzewa wodę).
• Niski czynsz: Wynosi zaledwie 350 zł (zawiera fundusz remontowy, zaliczkę na zimną wodę i wywóz śmieci).

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się przy ul. Naruszewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli komunikacyjnej Kołłątaja oraz Skweru im. płk. Kuklińskiego. W bliskim otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: Rynek Manhattan, Kaufland, Żabka, liczne punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne (Jasne Błonia, Park Kasprowicza). Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do szczecińskich uczelni (ZUT, PUM), co jest ogromnym atutem przy wynajmie.

BUDYNEK:

Kamienica jest w bardzo dobrym stanie – budynek został odnowiony i ocieplony, co zapewnia estetyczny wygląd oraz komfort cieplny. Wspólnota posiada stabilny fundusz remontowy.

STAN NIERUCHOMOŚCI I UKŁAD:

Mieszkanie ma dwustronną ekspozycję okien (północ-południe), dzięki czemu jest jasne i przewiewne. W skład nieruchomości wchodzą:
• 3 niezależne, ustawne pokoje,
• Osobna, widna kuchnia,
• Łazienka (po remoncie!),
• Przedpokój,
• Balkon.

Łazienka przeszła kapitalny remont. Pozostałe pomieszczenia (pokoje oraz kuchnia) są przeznaczone do remontu. Daje to nowemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji wnętrza według własnych potrzeb lub wykończenia go pod konkretne standardy rynku najmu. Wymieniona elektryka i doprowadzony gaz znacznie ułatwią wszelkie prace adaptacyjne.

Ciekawym akcentem w jednym z pokoi jest oryginalny, nieaktywny piec kaflowy. Zachowany w dobrym stanie, może stanowić unikalny element dekoracyjny i nadać wnętrzu wyjątkowy, kamieniczny klimat w stylu retro/vintage.

Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca bez strefy płatnego prakowania.

Uwaga: Pierwsze zdjęcia w galerii ogłoszenia to profesjonalna wizualizacje przedstawiająca przykładową, nowoczesną możliwość wykończenia i aranżacji tego wnętrza. (Możliwość wykonania wizualizacji dla reszty pomieszczeń).

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894141
  • Data publikacji: 17 maja 2026 12:37 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
Agata Kucińska

Agata Kucińska

+48XXXXXX908
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894141

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

444 000 PLN

7 704 zł/m2
Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Agata Kucińska

+48574108908

Główne cechy:

  • Powierzchnia 57.63m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1940

Opis - Mieszkanie

Najważniejsze informacje techniczne i finansowe: