• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 26m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 435 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy1990

Opis szczegółowy

|

Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku.
To idealna propozycja dla osób aktywnych, które lubią codzienną dawkę ruchu — brak windy. Ekspozycja południowa dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne.

Lokalizacja - zielona, spokojna, doskonale skomunikowana

Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie parku miejskiego Bagry Wielkie (700 m), co zapewnia mnóstwo zieleni i przestrzeni do spacerów czy rekreacji. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy Biedronka, Lidl, punkty usługowe, szkoły, przedszkola , a także wygodne połączenia komunikacyjne:

6 minuty do przystanku autobusowego (linia 125, 127, 128, 148, 158)

6 minut do przystanku tramwajowego ( linia 11, 20) do centrum miasta

To miejsce, w którym naprawdę wygodnie się żyje.

Układ i stan mieszkania

Na powierzchnię mieszkania składają się:

duży pokój - ustawny, z możliwością wydzielenia części dziennej i sypialnianej,

kuchnia połączona z pokojem

jasna łazienka z WC ,

przedpokój .

Dokładne wymiary pomieszczeń zawiera załączony rzut.

Mieszkanie nie wymaga remontu. Jest gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz. Mimo niewielkiego metrażu posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, co pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię. W pokoju i przedpokoju położone są panele. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Dodatkowe informacje

ogrzewanie i ciepła woda miejskie ,

własnościowe prawo do lokalu, bez obciążeń

czynsz (zal. na zimną i ciepła wodę/CO/śmieciami/ f.remontowym) - 459,86 zł / 1os.

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentacje mieszkania!

Zapraszam do kontaktu:
Edyta Czerwińska
XXXXX312

Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w ogłoszeniu były rzetelne i aktualne.

Internet: TAK |
Komunikacja publ.: autobus miejski, tramwaj |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 350 |
Odl. do sklepu [m]: 350 |
Odl. do szkoły [m]: 500 |
Odl. do przedszkola [m]: 300 |
Winda: NIE |
Rozkład: jednostronne |
Usytuowanie: jednostronne |
Klimatyzacja: TAK |
Opłaty w czynszu: wywóz nieczystości, woda ciepła, woda, ogrzewanie, fundusz remontowy, CO |
Opłaty wg liczników: Woda ciepła, woda, prąd |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Garaż: brak |
Piwnica [m2]: 3 |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE |
Balkon: brak |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 26,8000 |
Rok budowy: 1990 |
Liczba pokoi: 1 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,3900 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: panele |
Ściany pokoi: gładzie gipsowe |
Wyposażenie pokoi: umeblowane, internet |
Wystawa okien - pokoje : Zach |
Typ kuchni: aneks kuchenny |
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
Podłoga kuchni: gres |
Wyposażenie kuchni: zabudowa kuchenna, szafki kuchenne, stół, lodówko/zamrażarka, kuchnia elektryczna |
Wystawa okien - kuchnia: Zach |
Typ łazienki: z wanną |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: gres |
Wyposażenie łazienki: WC, wanna, umywalka, lustro |
Ściany łazienki: glazura |
Wystawa okien - łazienka : Zach |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: panele |
Ściany przedpokoi: gładzie gipsowe |
Wyposażenie przedpokoi: szafa typu Komandor, domofon |
Wystawa okien - przedpokój : Zach |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Edyta Czerwińska |
XXXXX312 |

::DANE BIURA |
Oddział BS5, Nowa Huta |
Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski |
Os. Kazimierzowskie 36 |
31-844 Kraków |
12 265 10 29

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894406
  • Data publikacji: 18 maja 2026 19:10 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 4

Film:

Wirtualna wizyta:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Podgórze ,
Edyta Czerwińska

Edyta Czerwińska

+48XXXXXX312
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Kraków, Podgórze

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15894406

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

435 000 PLN

16 731 zł/m2
Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

Edyta Czerwińska

+48793928312

Główne cechy:

  • Powierzchnia 26m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1990

Opis - Mieszkanie

|

Lokalizacja - zielona, spokojna, doskonale skomunikowana

To miejsce, w którym naprawdę wygodnie się żyje.

Układ i stan mieszkania

Na powierzchnię mieszkania składają się:

kuchnia połączona z pokojem

jasna łazienka z WC ,

przedpokój .

Dokładne wymiary pomieszczeń zawiera załączony rzut.