- Nieruchomości na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 62m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 750 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy1976
Opis szczegółowy
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 m kw. w stanie deweloperskim, położone przy ul. Malborskiej na warszawskim Targówku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze dokładnie według własnych potrzeb i stylu.
Mieszkanie składa się z:
Salonu (17,37 m kw.) z dużym oknem, które zapewnia naturalne światło - to idealne miejsce na relaks i spędzanie czasu z rodziną, Kuchni (6,58 m kw.) z niezależnym wejściem i oknem, możliwość zburzenia ściany i powiększenia salonu z aneksem kuchennym,Dwa niezależne pokoje (11,84 m kw. oraz 9,63 m kw.), co pozwala na stworzenie osobistej przestrzeni dla każdego z domowników,Łazienka (4,73 m kw.) oraz osobne WC (1.01 m kw.),Przedpokoju (9,04 m kw.), który pomieści dużą szafę na ubrania, pomagając w utrzymaniu porządku.Piwnica: idealnej do przechowywania rowerów, wózków i innych rzeczy.Stan deweloperski daje pełną swobodę wykończenia – od wyboru materiałów po indywidualny projekt wnętrza. To idealna opcja dla osób ceniących możliwość stworzenia mieszkania „od zera” według własnej wizji.
Nieruchomość świetnie sprawdzi się:
• dla rodziny z dziećmi – dzięki oddzielnym pokojom i rozwiniętej infrastrukturze w okolicy,
• dla par planujących większą przestrzeń do życia lub pracy zdalnej,
• dla inwestora – układ mieszkania pozwala na wygodny wynajem pokoi lub wynajem rodzinny,
• dla osób szukających dobrze skomunikowanej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum Warszawy.
To mieszkanie łączy wygodę miejskiego życia z możliwością stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do własnych potrzeb. Stan prawny: mieszkanie jest w pełni własnościowe z księgą wieczystą, co umożliwia zakup na kredyt.
Budynek:
Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku, położonym na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu. Budynek jest zadbany, wyposażony w windę oraz otoczony dużą ilością zieleni. Charakterystycznym atutem starszego budownictwa są przestronne układy mieszkań oraz większe odległości pomiędzy budynkami, co zapewnia mieszkańcom większy komfort i prywatność.
Lokalizacja:
Ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, restauracji, kawiarni, placówek edukacyjnych, banków, urząd dzielnicy Targówek, szpital bródnowski.
Dostępność komunikacyjna: bliskość metra, autobusów i innych środków transportu miejskiego sprawia, że dojazd do każdej części Warszawy jest szybki i wygodny.
Róg Malborskiej i Kondratowicza. Obok wejścia do Metra Kondratowicza. Do Urzędu Dzielnicy Targówek 120m. Szpital Bródnowski 450m. Szkoła podstawowa 300m.
Zapraszam do kontaktu.English description:
For sale: a spacious and functional 62.4-square-meter apartment in a pre-finished state, located on Malborska Street in Warsaw's Targówek district. This is an excellent option for those who want to design the interior exactly according to their own needs and style.
The apartment consists of:
A living room (17.37 sq. m.) with a large window that provides natural light-it's the perfect place to relax and spend time with family, A kitchen (6.58 sq. m.) with a separate entrance and a window; the wall can be removed to expand the living room with a kitchenette,Two separate bedrooms (11.84 sq. m. and 9.63 sq. m.), allowing you to create a personal space for each member of the household,Bathroom (4.73 sq. m) and separate toilet (1.01 sq. m),Hallway (9.04 sq. m.), which can accommodate a large wardrobe, helping to keep the space tidy.Basement: ideal for storing bicycles, strollers, and other items.The developer's finish offers complete freedom in finishing-from choosing materials to a custom interior design. It's the perfect option for those who value the opportunity to create a home "from scratch" according to their own vision.
The property is perfect for:
. families with children-thanks to separate rooms and the well-developed infrastructure in the area,
. for couples planning for more living space or remote work,
. for investors - the apartment's layout allows for convenient room rentals or family rentals,
. for those seeking a well-connected location with quick access to downtown Warsaw.
This apartment combines the convenience of city life with the opportunity to create a space perfectly tailored to your own needs. Legal status: the apartment is fully owned with a land and mortgage register, which allows for purchase with a mortgage.
Building:
The property is located in a building constructed in 1976, situated in a quiet and well-developed neighborhood. The building is well-maintained, equipped with an elevator, and surrounded by plenty of greenery. A distinctive advantage of older buildings is their spacious floor plans and greater distances between buildings, which provide residents with greater comfort and privacy.
Location:
A major advantage is the excellent location: the immediate vicinity features numerous shops, restaurants, cafes, educational institutions, banks, the Targówek District Office, and Bródno Hospital.
Transportation access: the proximity to the metro, buses, and other forms of public transportation makes getting to any part of Warsaw quick and convenient.
Corner of Malborska and Kondratowicza Streets. Next to the entrance to the Kondratowicza Metro station. 120 m to the Targówek District Office. Bródno Hospital 450 m. Elementary school 300 m.
Podstawowe Cena za mkw. : 12 019.23 PLN Stan lokalu : Deweloperski
Pomieszczenia Typ mieszkania : Mieszkanie Salon : 17 mkw. Kuchnia : Oddzielna Liczba łazienek : 1 Lb. oddzielnych toalet : 1 Garderoba : Nie
Powierzchnia dodatkowa Piwnica : Tak Komórka : Nie Ogród : Nie
Media i wyposażenie Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Tak
Budynek Rok budowy : 1976 Stan budynku : Dobry Materiał : Wielka Płyta Liczba pięter : 12 Winda : Tak Udog. dla niepełnosprawnych : Nie
Opis Wyposażenie kuchni : Brak, Wyposażenie łazienek : WC,
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897978
- Data publikacji: 23 maja 2026 13:52 (2 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Targówek
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897978
750 000 PLN
12 097 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 62m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 1976