• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 46

15851520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165m2, Zawady 27012909 15851520 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 920 000 PLN (11 636 zł/m2)

5
2
165 m2
-
15851441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak, Białystok 27012871 15851441 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

690 000 PLN (8 415 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016
15851527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja, niska cena! Dom na Bacieczkach. 27012956 15851527 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu ofertę dużego DOMU - BLIŹNIAKA na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchom...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Dobra inwestycja 27012955 15851490 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.PILNE - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży DOMU z prowadzonym BIZN...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka z garażem 27012872 15851404 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego budynku szeregowego w stanie d...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (5 123 zł/m2)

5
2
195 m2
2026
15851544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek pod motel 27012818 15851544 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż rozpoczęty budynek usługowy w centrum Białegostoku. Osiedle Bema. Świetna lokali...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 000 PLN (13 462 zł/m2)

12
5
260 m2
2026
15851612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy szeregowe na sprzedaż 27012800 15851612 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stani...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (5 491 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15851393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Ul. Stroma 430m2 pod Twoją Inwestycję 27012794 15851393 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dużego, piętrowego domu położonego przy ulicy Stromej na działce o powie...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
4
430 m2
1985
14962637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5651143 14962637 Polecamy dom murowany z 1997 roku w stanie surowym zamkniętym, położony na osiedlu Bacieczki. Powierzchnia użytkowa 350m2, trzy kondygnacje. Stolarka okienna pcv, dach pokryty blachodachówką. Działka o powierzchni 863m2, ogrodzona i zagospodarowana...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

12
-
360 m2
-
15852779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bacieczki ładny dom, 6 pok. 270 m, działka 800 m 27040113 15852779 REZERWACJA !Reprezentacyjny i bardzo klimatyczny dom (6 pokoi) o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż, położony na osiedlu Bacieczki, na dużej i ładnie zaaranżowanej działce o powierzchni 800 m2, w otoczeniu zieleni. Podjazd wykonany z kostki bruk...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 075 000 PLN (3 359 zł/m2)

6
2
320 m2
1990
15733968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811938 15733968 Polecamy nieruchomość ROD znajdującą się na terenie Ogródków Działkowych Jaroszówka. Działka o powierzchni 340m2 zabudowana domem murowanym o powierzchni 32m2. Dom posiada trzy pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Nieruchomość jest w dobrym stanie do wyko...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

73 000 PLN (2 281 zł/m2)

3
-
32 m2
-