• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 46

15823271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26607915 15823271 Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 228 m2 (bez balkonówtarasów) na działce 512 m2 oferuje 6 pokoi (w tym gabinet i studio na pod...

Białystok (Jaroszówka), Jacka

970 000 PLN (4 254 zł/m2)

6
2
228 m2
1988
15861227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27199579 15861227 Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m² i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych.Częściowo podpiwniczony. Dach przykryty blachodachówką. Okna PCV. Rozkład: - kuchnia - 2 pok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 000 PLN (11 786 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
13995546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2306950 13995546 Polecamy atrakcyjny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 450m2 położony na osiedlu Bacieczki. Wnętrze do zamieszkania. Na parterze znajduje się salon z kominkiem i kuchną, łazienka, dwa pokoje. Piętro- 3 pokoje, garderoba, duża łazien...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 000 PLN (4 444 zł/m2)

6
-
450 m2
-
15752706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25173071 15752706 Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195 m², zlokalizowanego w spokojnej, rodzinnej dzielnicy ...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

979 000 PLN (5 021 zł/m2)

5
-
195 m2
2025
15775059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662755 15775059 OFERTA WYŁACZNEJ REPREZENTACJI. BIAŁYSTOK ul.Plażowa, osiedle Skorupy. Na sprzedaż oferuję NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ o powierzchni 543 m2, na której znajdują się DWA MUROWANE BUDYNKI MIESZKALNE o łącznej powierzchni użytkowej ok.335 m2, oraz LOKAL o powi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

890 000 PLN (2 657 zł/m2)

7
3
335 m2
1975
15729440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
***Bliźniak 102 m2 na Dojlidach *** 24761659 15729440 Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus !!! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale – każdy o powierzchni 102,07 m² z prywatnym ogrodem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o funkcjo...

Białystok (Dojlidy Górne), Aloesowa

750 000 PLN (7 348 zł/m2)

4
1
102.07 m2
2025
15381625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej. 17284531 15381625 ***PROMOCJA 50 000zł tylko do końca 2024 Zapraszamy***Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej na osiedlu Dojlidy. *** KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE*** Inwestycja składa się z&n...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

840 000 PLN (6 599 zł/m2)

4
2
127.3 m2
2025
15382448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
- 50 000 zł ***PROMOCJA*** Szeregówka - 127,3 m2, garaż, ogródek. 17306357 15382448 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera SOKOŁOWSCY NIERUCHOMOŚCI: KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE Inwestycja składa się z 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 150 m2. P...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

826 000 PLN (6 489 zł/m2)

5
2
127.3 m2
-
15381614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA -50 000 ZŁ Szeregówka - 133,5 m2, garaż, ogródek 17283814 15381614 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera SOKOŁOWSCY NIERUCHOMOŚCI: KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE Inwestycja składa się z 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 150 m2. P...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

826 000 PLN (6 187 zł/m2)

5
2
133.5 m2
-
15381613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe szeregówki przy ul. Wodnej na Dojlidach - BEZPOŚREDNIO!! 17283032 15381613 Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją deweloperską KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE! Inwestycja polega na budowie 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 149 m2. Przygotowaliśmy różne układy pomieszczeń dopasowane do Two...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

867 000 PLN (7 599 zł/m2)

4
1
114.1 m2
-