• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 325

14749065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44409 14749065 Polecam do sprzedaży podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej na Osowej Górze. Na parterze znajduje się salon ,kuchnia połączona z jadalnią, łazienka dla gości ,przedpokój i wiatrołap. Na półpiętrze pokój oraz łazienka z prysznicem, pierwsze piętro t...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 000 PLN (6 579 zł/m2)

6
2
228 m2
1990
13922869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44276 13922869 Polecam do sprzedaży siedlisko o powierzchni 3000 m2 . Na terenie działki znajduje się jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 180 m2 z piwnicą o powierzchni 80m2. Na parterze pokój dzienny, sypialnia,kuchnia z jadalnią ,łazienka z wanną. Na piętrz...

Lisewo Kościelne (Kujawsko-Pomorskie, gm. Złotniki Kujawskie)

499 000 PLN (1 919 zł/m2)

6
-
260 m2
-
9889766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44221 9889766 Na sprzedaż ładny dom wolnostojący o pow, 180m2 w Lisim Ogonie. Na dole garaż na dwa samochody, pokój gościnny, łazienka, salon z jadalnią i dwie kuchnie. Na piętrze trzy sypialnie, łazienka, garderoba, w dwóch sypialniach klimatyzacja. Dom poł...

Lisi Ogon (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 120 000 PLN (4 870 zł/m2)

5
2
230 m2
2009
14748930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44410 14748930 Polecam do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni niespełna 100 m2. Dom składa się salonu z jadalnią 26,05 m2 ; 6 sypialni - 10,85;13,09;21,59;19,00;13,65 m2 ; kuchni 10,95 m2 ; łazienek 4,14 i 14,15 m2, wc , pomieszczenia gospodarczego, ...

Toporzysko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

850 000 PLN (4 293 zł/m2)

6
2
198 m2
2022
12955985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44249 12955985 Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z basenem i SPA na pięknej działce . Dom z basenem położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1,24 ha. Na parterze znajdują się : salon z jadalnią o powierzchni 114 m2 kuchnia...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 600 000 PLN (7 797 zł/m2)

6
2
590 m2
-
15886103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27748228 15886103 *** Zakup bezpośrednio od dewelopera! ****** 0% prowizji! Brak podatku PCC! ***Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 100 m2) położony w Zagaciu, gm. Czernichów. Dom położony jest na płaskiej, ładnie ...

Zagacie (Małopolskie, gm. Czernichów)

849 000 PLN (7 075 zł/m2)

6
2
120 m2
2026
15695425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24102139 15695425 NOWA PROMOCYJNA CENA!!! DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM- SMOŁDZIŃSKI LAS - 4 KM OD MORZA, 1,5 KM OD JEZIORA Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 187m², usytuowan...

Smołdziński Las (Pomorskie, gm. Smołdzino)

770 000 PLN (4 118 zł/m2)

5
-
187 m2
-
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15791212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25986793 15791212 Dom z potencjałem w Czeladzi ul. Słowiańska. Budynek daje szerokie możliwości aranżacyjne - od klasycznego domu jednorodzinnego, po nowoczesne, niezależne lokale mieszkalne. Doskonale sprawdzi się: jako dom dla jednej dużej rodziny, dom z wydzie...

Czeladź (Centrum) (Śląskie, gm. Czeladź)

800 000 PLN (6 349 zł/m2)

6
2
126 m2
1995
15882712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673168 15882712 Na sprzedaż bliźniak o pow. 101 m2 w Dołujach na działce o powierzchni ok. 220 m2 .Dom sprzedawany jako lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym. Inwestycja składa się z 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Na powierzchnię użytkową domu składaj...

Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

870 000 PLN (8 610 zł/m2)

4
2
101.05 m2
2026
15864550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27268660 15864550 *** OSADA MNIKÓW - wyłączne biuro sprzedaży ****** 0% prowizji! Brak podatku PCC! ***Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa? Poznaj Osadę Mników - kameralną inwestycję obejmującą 8...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

679 000 PLN (8 705 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15870580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456195 15870580 *** 0% Prowizji! Brak podatku PCC! ****** Zakończenie inwestycji w III kwartale 2027 r ***Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102 m2) położony w podkrakowskich Cianowicach. Dom ma bardzo korzystną,...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

700 000 PLN (6 364 zł/m2)

5
2
110 m2
2026