• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15870580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456195 15870580 *** 0% Prowizji! Brak podatku PCC! ****** Zakończenie inwestycji w III kwartale 2027 r ***Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102 m2) położony w podkrakowskich Cianowicach. Dom ma bardzo korzystną,...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

700 000 PLN (6 364 zł/m2)

5
2
110 m2
2026
15813129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cewice dom wolnostojacy działka 2142 m2 26557648 15813129 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCIATUTY  NIERUCHOMOŚCI - Działki położone na wzniesieniu, z pięknym widokiem na okolicę- Działka graniczy z lasem - Spokojna i zielona okolica - w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne oraz las- W pob...

Cewice (Pomorskie, gm. Cewice)

559 000 PLN (3 993 zł/m2)

6
-
140 m2
2020
15715016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24482250 15715016 Prezentujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny , segment bliźniaka o pow 263 m2 wykonany w systemie tradycyjnym z dachem dwuspadowym kryty dachówką Braas. Nieruchomość usytuowana w dzielnicy Gumieńce posadowiona na pięknej, zagospodarowanej dz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 150 000 PLN (8 206 zł/m2)

7
5
262 m2
2004
15869051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27397578 15869051 *** 0% prowizji, brak podatku PCC ****** Zakończenie budowy w IV Q 2026 r. ***Prezentujemy na sprzedaż nowy, 5 -pokojowy dom o powierzchni 150 m2 (powierzchnia użytkowa - 128 m2) położony w Brzeziu, w rejonie ul. Szlacheckiej. Dom położony jest w cic...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 349 000 PLN (8 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15867788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27352266 15867788 *** 0% prowizji! ***Na sprzedaż elegancki i przestronny dom o powierzchni 154 m2 położony w Bibicach, w rejonie ul. Granicznej. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na działce o powierzchni 3 arów, otoczony niską zabudową jednorodzinną. Dom ...

Bibice (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 699 000 PLN (11 032 zł/m2)

6
2
154 m2
2020
15864570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27269444 15864570 *** 0% Prowizji! Brak podatku PCC! ****** Zakończenie inwestycji w III kwartale 2028 r ***Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony w podkrakowskim Mnikowie. Dom ma bardzo korzystną, południową ekspozy...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15840834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26786082 15840834 Wyjątkowa rezydencja pod Krakowem – komfort, przestrzeń i ciszaTrąbki 420 mkw działka 28 arów 9 pokoi 3 250 000 złDom, który łączy elegancję z naturąTa stylowa rezydencja o powierzchni 420 mkw, położona na 28-arowej, perfekcyjnie zagosp...

Biskupice (Trąbki) (Małopolskie, gm. Biskupice)

3 250 000 PLN (7 738 zł/m2)

9
2
420 m2
2008
15840775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26785597 15840775 Nowoczesny dom szeregowy w cenie mieszkania !Blisko stacji kolejowej Dojazd do Warszawy w 10 minutInwestycja zakończona – budynki gotowe do sprzedażyKupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Na życzenie klienta możliwość wykończenia ...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 075 000 PLN (6 555 zł/m2)

5
2
164 m2
2025
15841220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788258 15841220 Zapraszam Państwa na prezentacje domu w okolicy Głoskowa i Cementowych Stawów ! Dom powstał z projektu Julia 5 - Archon . Opis nieruchomości : Ciekawa nowoczesna bryła budynku, który posadowiony jest na działce 530 mkwNieruchomość w zabudowie bliźnia...

Piaseczno (Baszkówka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

5
2
210 m2
2025
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019
15683339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893250 15683339 W sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,86 mkw. i ogrodem zlokalizowany w spokojnej części Marek, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Stan deweloperski0% PCC0 % prowizjiTermin realizacji czerwiec 2026. Układ pomieszczeń &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
1
142 m2
2026
15683370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23893235 15683370 UWAGA !!!kolejna 8 lokali będzie do odbioru na przełomie marca i kwietnia 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzch...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025