• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15683339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893250 15683339 W sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,86 mkw. i ogrodem zlokalizowany w spokojnej części Marek, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Stan deweloperski0% PCC0 % prowizjiTermin realizacji czerwiec 2026. Układ pomieszczeń &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
1
142 m2
2026
15683370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23893235 15683370 UWAGA !!!kolejna 8 lokali będzie do odbioru na przełomie marca i kwietnia 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzch...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15796600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26122535 15796600 Zapraszam na prezentację nieruchomości w miejscowości Kazuń Nowy !OPIS NIERUCHOMOŚCI :Dom o powierzchni użytkowej 505,5mkw.Na parterze znajduje się przestrzeń rekreacyjna 30,52 mkw , gabinet 15,2 mkw , pomieszczenie gospodarcze 4,97 mkw korytarz 16,0...

Czosnów (Kazuń nowy) (Mazowieckie, gm. Czosnów)

1 629 000 PLN (3 226 zł/m2)

12
4
505 m2
2076
15762801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25412192 15762801 Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości na Ursynowie, 10km od centrum Warszawa, ok 400m od przystanku autobusowego. OPIS NIERUCHOMOŚCI :Dom w zabudowie bliźniaczej, opcjonalnie istnieje możliwość zakupienia całego budynku.Wybudowany w stylu no...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (11 773 zł/m2)

5
2
220 m2
2019
15448844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18793336 15448844 Oferta na wyłącznośćUrokliwie położony w pobliżu lasu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212 m2 (powierzchnia całkowita 320 m2). Powierzchnia działki wynosi 988 m2. Dojazd drogą asfaltową bardzo spokojną ulicą. Budynek powstał w 1996 roku. Jest...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 219 zł/m2)

5
2
320 m2
1996
15886034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27746423 15886034 Kluczowe cechy: dom idealnie cichy, słoneczny, trójstronny, taras z zejściem do ogrodu, balkon, do remontu, ładny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji metra Stare Bielany, wspaniałe położenie wśród małych,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 919 000 PLN (16 454 zł/m2)

5
1
177.4 m2
1992
15882973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673425 15882973 Do sprzedania indywidualny projekt domu zrealizowany w 1997 roku na Bezrzeczu w otulinie lasu. Dom wybudowany z bloczków ceramicznych o grubości 44 cm pokryty dachówką cementową, elewacja wykonana z tynku akrylowego na warstwie izolacji termicznej i ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 300 000 PLN (7 188 zł/m2)

6
3
320 m2
1997
15886024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27746335 15886024 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN (16 389 zł/m2)

5
2
180 m2
1950
15881173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625000 15881173 Elegancka rezydencja w spokojnej, zielonej okolicy Granicy, tuż przy Komorowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji pod Warszawą - Granicy, tuż przy Komorowie, ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

5 900 000 PLN (10 786 zł/m2)

8
3
547 m2
2000
15776352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom i biznes w jednym! Centrum Wejherowa - przy S6 25703283 15776352 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowy dom z lokalem usługowym w centrum Wejherowa - idealna inwestycja!Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całko...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 750 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
3
315 m2
1965
15745654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25063981 15745654 Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
110 m2
2025
15448842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18793341 15448842 Oferta na wyłącznośćUrokliwie położony w pobliżu lasu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212 m2 (powierzchnia całkowita 320 m2). Powierzchnia działki wynosi 988 m2. Dojazd drogą asfaltową bardzo spokojną ulicą. Budynek powstał w 1996 roku. Jest...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (4 219 zł/m2)

5
2
320 m2
1996