• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 281

15704330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24261395 15704330 Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m², położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na zadbanej działce z ogrodem, na której mieści się również garaż wolnos...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1930
15329320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15967182 15329320 Polecam do sprzedaży jedyny w swoim rodzaju dom jednorodzinny położony na pięknej, dużej ponad 5000 m2 działce na ścianie lasu. Dom został zaprojektowany wg indywidualnego projektu z dbałością o każdy szczegół, wykończony naturalnymi mater...

Pawłówek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

2 699 000 PLN (7 985 zł/m2)

5
-
338 m2
2020
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15826684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645162 15826684 Polecamy do sprzedaży przepięknie zlokalizowane, malownicze siedlisko o powierzchni 7,7777 ha wraz z zabudowaniami oraz jeziorem o powierzchni około 1 ha w okolicy Starego Dworu. W skład zabudowań wchodzi:- dom parterowy o powierzchni około 100 ...

Stary Dwór (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

2 500 000 PLN (7 353 zł/m2)

6
-
340 m2
-
15775875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25688372 15775875 Oferta tylko u Nas na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego , piętrowego w Osielsku . Opis budynku 186 m2 - Parter - duży, dwustronny salon z wyznaczoną częścią jadalni - garaż jedno sta...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 499 000 PLN (13 435 zł/m2)

4
-
186 m2
-
15621350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22625862 15621350 Polecam do sprzedaży dom dla wymagających klientów, położony w Niemczu na działce ok.900 m2. Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2024 roku, wraz z wymianą wszystkich instalacji oraz pieca. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią oraz...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 900 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
3
290 m2
2006
15582225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21820646 15582225 Hala 140 m2 z pięknym domem Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom 2020r, wolnostojący o powierzchni 108 m², zbudowany z trwałego materiału, jakim jest keramzytobeton. Dom posiada nieużytkowe poddasze z oknem, ...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 599 000 PLN (6 448 zł/m2)

4
1
248 m2
-
15313987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15531900 15313987 Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 64 m2 i 58 m2. Kamienica wyremontowana, klatka schodo...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-
15661657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23488651 15661657 Na sprzedaż elegancki dom w Murowańcu pod Bydgoszczą Sprzedam przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 156 m², położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1097 m². Dom wybudowany według projektu ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 295 000 PLN (8 301 zł/m2)

4
1
156 m2
2010
15621747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22631628 15621747 Dom dwurodzinny w najlepszej lokalizacji Łabiszyna ul. Długa ,usytuowany na działce o pow. 860 m2 oferuje przestronną i funkcjonalną powierzchnię mieszkalną dla dwóch rodzin . Do dyspozycji właścicieli piękny , zadbany ogród ....

Łabiszyn (Łabiszyn) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

870 000 PLN (4 350 zł/m2)

9
-
200 m2
-
15564961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21445579 15564961 Unikatowa kamienica nad Brdą z widokiem na WYSPĘ MŁYŃSKĄ Obiekt do generalnego remontu. Projekt przebudowy zaakceptowany przez konserwatora zabytków. Trzypiętrowa kamienica o pow. całkowitej 2200m² na działce o pow. 710m&...

Bydgoszcz (Stare miasto) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 950 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
-
2200 m2
1771