• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 294

15851520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165m2, Zawady 27012909 15851520 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 920 000 PLN (11 636 zł/m2)

5
2
165 m2
-
15851483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w cichej okolicy 27012908 15851483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom z ogrodem w malowniczych Osowiczach - tylko 7 km od Białegostoku.Szukasz ideal...

Osowicze (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 160 000 PLN (9 280 zł/m2)

4
1
125 m2
2014
15851441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak, Białystok 27012871 15851441 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

690 000 PLN (8 415 zł/m2)

4
1
82 m2
2025
15851318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom stan surowy w Okuniowcu k. Suwałk 27012536 15851318 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Okuniowiec, zaledwie ...

Okuniowiec (Podlaskie, gm. Suwałki)

585 000 PLN (167 zł/m2)

5
-
3500 m2
2025
15851406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem gm. Bakałarzewo 27012884 15851406 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom z duszą i potencjałem dla nowego nabywcy w miejscowości Nowa Kamionk...

Nowa Kamionka (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

490 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
8056 m2
1990
15851440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 270 m2, siedlisko 27012865 15851440 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi gm. Choroszcz. Nierucho...

Żółtki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

4
1
270 m2
-
15851472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny, Dojlidy Górne 27012831 15851472 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 ...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 890 000 PLN (14 538 zł/m2)

4
1
130 m2
2016
15851342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWY BIZNES Dom turystyczny,działka nad jeziorem 27012530 15851342 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.SUPER OKAZJA!Gotowy biznes, który przynosi realne przychody.Cena 2 mln zł za całośćNad jezio...

Mołowiste (Podlaskie, gm. Płaska)

2 000 000 PLN (856 zł/m2)

8
5
2336 m2
2018
15851126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy Zaścianki 27012274 15851126 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Zaścianki (Podlaskie, gm. Supraśl)

670 000 PLN (5 360 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15851638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 10 minut od miasta. 27012979 15851638 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu komfortowe domy o powierzchni 152m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowośc...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

698 000 PLN (9 307 zł/m2)

4
2
75 m2
2026
15851527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja, niska cena! Dom na Bacieczkach. 27012956 15851527 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu ofertę dużego DOMU - BLIŹNIAKA na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchom...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972
15851490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes! Dobra inwestycja 27012955 15851490 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.PILNE - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży DOMU z prowadzonym BIZN...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

709 000 PLN (3 030 zł/m2)

9
4
234 m2
1972