• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 335

15790154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25955729 15790154 Nowoczesny dom jednorodzinny 90 m² w spokojnej okolicyNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90,00 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

765 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15886858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769979 15886858 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15886857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769978 15886857 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15884523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706132 15884523 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706129 15884520 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706131 15884522 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706130 15884521 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15885696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27738270 15885696 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się w trakcie budowy z terminem zakończenia - wrzesień 2026r. Łącz...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
-
117 m2
2024
15886831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768792 15886831 Lubisz przyrodę? Szukasz swojego miejsca na ziemi? Mam idealne rozwiązanie!!!W ofercie dom o pow. 160 m2 położony na działce o pow. 65 000 m2 w Nowym Resku!!!Układ nieruchomości:Parter:- przedpokój- kuchnia z jadalnią- pokój- 1 pokój przyszykowany po...

Nowe Resko (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

4
2
160 m2
1983
15883832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680100 15883832 Wyjątkowa nieruchomość – 2 domy, 1,98 ha, widok na Dunajec, las, prywatnośćJeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć – to właśnie tutaj. Nieruchomość otoczona jest zielenią, z dala od zgiełku, gdzie słychać śpiew ptaków, szum drzew i nic ...

Białawoda (Małopolskie, gm. Łososina Dolna)

4 500 000 PLN (14 367 zł/m2)

7
-
313.21 m2
2021
15657832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23430493 15657832 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w 2024 roku z wysokiej jakości materiałów. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, jasne wnętrza i przemyślane rozwiązania na co dzień. Dom jest gotowy do zamieszkania wystarczy wnieść...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

939 000 PLN (6 260 zł/m2)

4
2
150 m2
2024