• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15867989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360484 15867989 Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard – ul. Lutyków.Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.Projekt ARCHON Jabłonki 4, wybudowany w technologii szkiele...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

1 198 000 PLN (8 437 zł/m2)

5
1
142 m2
2019
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025
15864414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267285 15864414 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Cianowice, gm Skała, Dom w stanie deweloperskim, bez PCC i prowizji.Powierzchnia całkowita: 109,82 m2Powierzchnia użytkowa: 81,12 m2Zakończenie inwestycji I kw 2027Dostępne są 3 domy:Bud...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

710 000 PLN (6 514 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15881554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638373 15881554 Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który pozwala na wygodne zamieszkanie dwóch rodzin ...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

650 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
398 m2
1970
15782370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841415 15782370 Nowy dom parterowy w Atanazynie - 115 + 29 m² na działce 852 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w miejscowości Atanazyn , tuż przy granicy z Szamocinem . Idealna propozycja dla os&...

Szamocin (Atanazyn) (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

690 000 PLN (4 792 zł/m2)

4
-
144 m2
2025
15575324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21645435 15575324 Domy na sprzedaż położone w malowniczej okolicy z widokiem na góry, kameralna inwestycja 4 domów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych, energooszczędnych domów w stanie deweloperskim.Powierzchnia użytkowa domu 90,86 m2, powierzchnia dział...

Gródek (Małopolskie, gm. Grybów)

650 000 PLN (7 222 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15403487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17767800 15403487 Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem położony na działce 500 m2Stan deweloperski, bez PCC i prowizji, inwestycja ukończona.Powierzchnia całkowita domu 162,65 m2, powierzchnia użytkowa 119,85 m2, nieruchomość składa się z przestronnego salonu z otwar...

Ściejowice (Małopolskie, gm. Liszki)

980 000 PLN (5 976 zł/m2)

4
2
164 m2
2024
15351219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554629 15351219 Duży dom w zabudowie szeregowej położony w Kozłowej Górze Dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze. Powierzchnia domu zapewniająca komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pozwalający na swobodne aranżowanie wnętr...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

730 000 PLN (5 368 zł/m2)

5
2
136 m2
2023
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15706709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307520 15706709 Sprzedam dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji - ZAKOPANE CHŁABÓWKA.Lokalizacja nieruchomości zapewnia domownikom maksimum intymności i spokoju w otoczeniu przyrody. Cisza i spokój w pakiecie z domem :) Jedocześnie szybki dojazd do centrum mia...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 500 000 PLN (8 446 zł/m2)

1
-
296 m2
2007