• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15853884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 5 pok, 150m2, 27061729 15853884 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15860643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182940 15860643 Polecam posiadłość siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich za Sztumem w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka .Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały czas jest prowadzona działalność imprez weselnych itp.Obok budynek z ...

Krasna Łąka (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

899 000 PLN (1 798 zł/m2)

9
-
500 m2
1980
15815489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645190 15815489 Do sprzedaży polecamy piękny i niezwykle przestronny dom wykończony materialami najwyższej klasy, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni całkowitej 360m 2 z kominkiem i garażem w bryle budynku....

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 190 000 PLN (6 083 zł/m2)

7
3
360 m2
2013
15615131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na wsi do własnej aranżacji na dużej działce. 22509362 15615131 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                             Oferta tylko w naszym biurze!Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy budynek gospodarczy o powierzchni 45 m2....

Krzydlina Wielka (Dolnośląskie, gm. Wołów)

230 000 PLN (3 333 zł/m2)

3
1
69 m2
1940
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023
15633841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22902692 15633841 Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu zieleni, co zapewnia ciszę, spokój oraz prywatność, z dala od miejski...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 550 000 PLN (8 892 zł/m2)

8
3
399.23 m2
2000
15873028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27511172 15873028 TYLKO U NAS Dom w Murowańcu Na sprzedaż dom z 2021 roku o powierzchni 136 m2 , usytuowany na działce 550m2 w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż całkowicie wykończony ,ładnie położony dom w Murowańcu, Na powierzchnię którego składają się: ...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 190 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15859320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27167231 15859320 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Płocie (gmina Złocieniec), w malowniczym otoczeniu pól, lasów i jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, prywatności i bliskości na...

Płocie (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

2 717 440 PLN (9 671 zł/m2)

5
2
281 m2
2015
15820494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649958 15820494 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejscowości Stare Faszczyce, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni.Oferta dot...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

930 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
1
177 m2
2025
15886621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27762918 15886621 Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem!- Ogródki działkowe Przystań znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy.- W bliskiej odległości znajduje się sklep Biedronka.- Bliskość do Obwodnicy daje możliwość szybkiego poruszania ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15885373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727432 15885373 Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia.Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto było tu być.Ten dom nie jest „kolejną ofertą”.To gotowa decy...

Krośnica (Małopolskie, gm. Krościenko nad Dunajcem)

1 618 920 PLN (14 455 zł/m2)

4
-
112 m2
2026
15633837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22902759 15633837 Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu zieleni, co zapewnia ciszę, spokój oraz prywatność, z dala od miejski...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 550 000 PLN (8 892 zł/m2)

8
3
399.23 m2
2000