• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 298

15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15754020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25222477 15754020 OKAZJA!!! Promocja zimowa . Kupujący nie płaci prowizji !!! Zainwestuj i zarabiaj. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane na działce o powierzchni 600 m². Powierzchnia całkowita obu domów to 160 m2 ( 80 m2 każdy) plus 2 miejsca postojowe. Na pa...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

8
2
160 m2
2025
15884740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710332 15884740 Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w samych Białych Błotach, w pobliżu szkoły oraz pełnej infrastruktury...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2009
15626426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22743011 15626426 Wspaniałe miejsce do wypoczynku lub zamieszkania ..... Letniskowy dom z kominkiem norweskim i olbrzymim tarasem ( 30 m2)Powierzchnia użytkowa 113m2 z poddaszem użytkowym, garaż jednostanowiskowy w zabudowie domu Dzięki przemyślanemu projektowi, tara...

Kuligów (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

3
2
113 m2
2010
15617869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22551452 15617869 Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej ponad 250m2+ dodatkowe 200m2 na piętrze które można zaadoptować według własnych potrzeb. Do budynków są trzy niezależne wejścia zapewniające prywatność więc mogą m...

Łochów (Mazowieckie, gm. Łochów)

748 000 PLN (2 992 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15691637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24018877 15691637 Nieruchomość polecana wielbicielom miejscowości Urle , ale nie tylko ....... wspaniała przyroda lasy wokół blisko do rzeki Liwiec ok. 1 km,, a jednocześnie cała infrastruktura potrzebna do codziennego życia poza dużymi miastami.. Dom 6-cio pokojowy...

Urle (Mazowieckie, gm. Jadów)

620 000 PLN (4 429 zł/m2)

6
3
140 m2
1984
15841570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26791801 15841570 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, starannie wykończonego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pasek- k. Dobczyna.Dom jest gotowy do wprowadzenia, wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów i zapro...

Klembów (Pasek) (Mazowieckie, gm. Klembów)

1 280 000 PLN (9 481 zł/m2)

4
11
135 m2
2022
15446975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18762696 15446975 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzestrony i gotowy do zamieszkania dom w którym znajdują się CZTERY samodzielne lokale mieszkalne. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w Chojnicach i jest idealna dla osób poszukują...

Chojnice (Chojnice) (Pomorskie, gm. Chojnice)

900 000 PLN (3 333 zł/m2)

8
-
270 m2
1980
15718279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24550302 15718279 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Trawica, zaledwie kilka minut od Sianowa i Koszalina. To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwes...

Trawica (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

649 000 PLN (1 222 zł/m2)

5
2
531 m2
1995
15718659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Pasywny, fotowoltaika, własne ujęcie wody !! 24553491 15718659 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu Dworku w miejscowości Krępsko k. PiłyOBNIŻKA CENYJeśli marzysz o życiu w zgodzie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do miasta - ta nieruchomość jest dla Ciebie!Dom wolnostojący, parterowy ...

Krępsko (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

1 389 000 PLN (9 921 zł/m2)

6
2
140 m2
2004
15886491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard | Jak wolnostojący | Od południa 27759961 15886491 NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy- faktycznie połączony jest z drugim budynkiem jedynie ścianą garażu. ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (12 286 zł/m2)

5
3
175 m2
2023
15766921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25514934 15766921 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz wyjątkowego miejsca do życia – wśród zieleni, ciszy i natury, a jednocześnie w wysokim standardzie? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!Nowoczesny, energooszczędny dom wybudowany w 2021r. z naj...

Oława (Oława) (Dolnośląskie, gm. Oława)

1 980 000 PLN (8 426 zł/m2)

4
-
235 m2
2021