• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 297

15509120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka Ceny Dom w znakomitej lokalizacji Kaczory 20116342 15509120 Dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym.Dom wolnostojący w Kaczorach to imponująca nieruchomość z uroczym ogrodem, idealna dla osób poszukujących przestrzeni i wygody. Oto opis:Lokalizacja:Dom położony jest w malowniczym mieście Kaczory, ...

Kaczory (Wielkopolskie, gm. Kaczory)

950 000 PLN (3 167 zł/m2)

7
2
300 m2
1980
15818490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638211 15818490 Energooszczędny dom dwulokalowy – Jęczydół gmina Kobylanka Opis Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w miejscowości Jęczydół (gmina Kobylanka) – w spokojnym, zielonym otoczeniu, z bardzo dobrym dojazdem do Stargardu i Szcze...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

850 000 PLN (7 644 zł/m2)

4
2
111.2 m2
2025
15726177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24693459 15726177 Na sprzedaż – pół bliźniaka z dużym ogrodem w Małkocinie, gm. Stargard Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Małkocin, zaledwie 7 km od Stargardu i ok. 30 km od Szczecina (wygodny dojazd drogą ekspresow...

Małkocin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

580 000 PLN (6 311 zł/m2)

3
-
91.9 m2
-
15719660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24578392 15719660 Wyjątkowa oferta – dom z trzema apartamentami nad jeziorem Morzycko Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się od widoku tafli czystego jeziora, a powietrze pachnie lasem. Moryń – niewielka, klimatyczna miejscowość w powiecie gryfińskim – łącz...

Moryń (Zachodniopomorskie, gm. Moryń)

799 000 PLN (4 077 zł/m2)

7
3
196 m2
1990
15857603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27127685 15857603 Zachwycająca propozycja dla poszukujących komfortu i spokoju! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji - skorzystaj z okazji i zamieszkaj w wymarzonym domu. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu usytuowanego w prestiżowej lokalizac...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (6 111 zł/m2)

6
2
180 m2
2010
15820921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574773 15820921 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim.Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem – w trakcie remontu. Można w nim zamieszkać już dziś! Lokal o funkcjonalnym układzie, na ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

169 000 PLN (3 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15775018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25661905 15775018 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3055 m, z możliwością własnej aranżacji i rozbudowy. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z potencjałem budynku do remontu i dostosowan...

Miedniewice (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

429 000 PLN (5 645 zł/m2)

2
1
76 m2
1986
15455291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18965017 15455291 Na sprzedaż unikalne siedlisko położone w malowniczej miejscowości Korytów, gmina Radziejowice - idealne dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni z potencjałem na własne gospodarstwo lub dom marzeń. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni o...

Korytów (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

620 000 PLN (7 750 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15858976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27160245 15858976 Nowoczesny dom dla rodziny – Kobylanka blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m², położony na działce 450 m² w spokojnej części Kobylanki.To propozycja idealna dla rodzin, które szukają komf...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 706 zł/m2)

5
-
109 m2
2026
15820928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574757 15820928 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży zadbany dom z dwoma garażami w Ostrowcu Św. na ul. Kasztanowej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 135m2 + garaż i kotłownia, usytuowany na działce 413m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza. Wybudowany w latach os...

520 000 PLN (3 852 zł/m2)

6
2
135 m2
1985
15239283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551118 15239283 UWAGA: WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO SPRZEDAJĄCY.  Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Grabina Radziwiłłowska, gmina Puszcza Mariańska, województwo mazowieckie. To idealna propozycja dla osób pos...

Grabina Radziwiłłowska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

350 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
50 m2
1990
15861016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27195150 15861016 Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m², usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych i wygodę z możliwością aranżacji według własnego projektu.Oferta eks...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (4 483 zł/m2)

3
-
58 m2
-