• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 283

15851393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Ul. Stroma 430m2 pod Twoją Inwestycję 27012794 15851393 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę dużego, piętrowego domu położonego przy ulicy Stromej na działce o powie...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 699 000 PLN (6 277 zł/m2)

10
4
430 m2
1985
15885924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743839 15885924 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom położony w malowniczej okolicy lasów Popowskich oraz u zbiegu rzeki Bug i Narew. W odległości 10 minut od Serocka. Komunikację miejską zapewnia darmowy transport publiczny do Serocka, Legionowa oraz do...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

680 000 PLN (8 831 zł/m2)

4
-
77 m2
2010
15694092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24076567 15694092 Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI! Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój, bezpieczeństwo i domową atmosferę.Ten wolnostojący dom położony w zielonych, sielskich Barcikowicach jest właśnie takim miejscem – gotowy, by zamieszkać i zacząć n...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 249 000 PLN (9 041 zł/m2)

4
1
138.15 m2
2019
15872313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490058 15872313 Dom wolnostojący 151 m² działka 660 m² garaż 2 auta blisko PoznaniaNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Kaźmierz z bardzo dobrym dojazdem do Poznania, Tarnowa Podgórnego i Szamotuł....

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

650 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15787629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25931595 15787629 KOSZTY BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!Wyjątkowa nieruchomość w Kożuchowie czeka na nowego właściciela! Jeśli szukasz niebanalnego miejsca, które daje więcej niż standardowa kostka z lat 90., trafiłeś pod właściwy adres. Prezentujemy dom, który łączy funkc...

Kożuchów (Lubuskie, gm. Kożuchów)

399 999 PLN (2 687 zł/m2)

3
2
148.86 m2
2011
15785023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25865501 15785023 Wyjątkowy dom z charakterem w sercu Dąbrowy Leśnej – przestrzeń, spokój i natura. Na sprzedaż oferujemy niezwykle przestronny, pełen światła i ciepła dom o powierzchni 320 m², położony na pięknej, zagospodarowanej działce o powierz...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 400 000 PLN (10 625 zł/m2)

7
3
320 m2
2000
15499124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19913298 15499124 Dom z charakterem w Żarkach Wielkich – gotowy, by stać się Twoim miejscem na ziemi! Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, w której cisza, komfort i funkcjonalność spotykają się w jednym miejscu? Ten dom w Żarkach Wielkich ma wszystko, czego potrzeb...

Żarki Wielkie (Lubuskie, gm. Trzebiel)

790 000 PLN (4 771 zł/m2)

7
2
165.6 m2
1997
15886289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751543 15886289 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 586 m². Nieruchomość składa się z 3 poziomów, co zapewnia wygodny podział strefy dziennej, prywatnej oraz gospodarczej.Dom us...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (5 135 zł/m2)

5
2
111 m2
1981
15886272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751337 15886272 Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, murowany, niepodpiwniczony, położony na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.NIERUCHOMOŚĆ Dom wzniesiono w 2023r. na działce o pow. 1,41 ha. Powierzchnia całkowita domu około 780m...

Cisna (Podkarpackie, gm. Cisna)

6 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

12
-
780 m2
2023
15780102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25797036 15780102 Luksus w rytmie natury - Twoje prywatne siedlisko na Wzgórzach Dylewskich. Tu czas płynie wolniej. Poranna kawa smakuje inaczej, a ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków. Z tarasu roztacza się widok na falujące wzg&oa...

Glaznoty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (159 zł/m2)

4
4
17021 m2
2007
15477756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pokojami na wynajem i dużą działką na 2 dom 19444750 15477756 Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym!Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem i dużą działką, na której można wybudować drugi budynek.Lokalizacja:Nierucho...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 999 000 PLN (10 711 zł/m2)

12
5
280 m2
1988
15886104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27748227 15886104 *** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku PCC! ***Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120 m2 położony w podkrakowskim Mnikowie, w urokliwym sąsiedztwie Doliny Mnikowskiej. Dom położony je...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

995 000 PLN (8 292 zł/m2)

4
2
120 m2
2025