• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 300

15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15559807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21296658 15559807 Szukasz wymarzonego miejsca do zamieszkania w sercu Białegostoku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż 12 bliźniaka o powierzchni użytkowej 110,5m2, położonego na malowniczym osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się w doskonał...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
-
110 m2
2025
15886570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dom z pięknym ogrodem. Gromadno 27761982 15886570 Rodzinny dom 140 m² na pięknej działce 22 ary - Gotowy do zamieszkania!NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Duża, zagospodarowana działka: 2 200 m² z ogrodem, oczkiem wodnym i altaną.Stan techniczny: Dom ocieplony w 2021 r., dach po remoncie, nowoczesny pi...

Gromadno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

720 000 PLN (3 600 zł/m2)

4
1
200 m2
1983
15886568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761999 15886568 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dom jednorodzinny położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.Budynek ...

Opalenica (Wielkopolskie, gm. Opalenica)

799 999 PLN (4 324 zł/m2)

6
-
185 m2
1961
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15886569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dwór z parkiem i stawem – 3,34 ha 27761983 15886569 Wyjątkowy zespół dworsko-parkowy z XIX wieku - Suchoręcz, kujawsko-pomorskieNa sprzedaż unikatowa nieruchomość o charakterze historycznym - zespół dworsko-parkowy położony w miejscowości Suchoręcz (gmina Kcynia, powiat nakielski), z dogodnym dojazdem...

Suchoręcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kcynia)

4 792 400 PLN (7 559 zł/m2)

12
5
634 m2
1850
15513800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20209217 15513800 Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo z domem i szklarniami położone w Warszawicach w powiecie otwockim. Budynek o powierzchni całkowitej 500 mkw. składa się z parteru, 2 pięter, poddasza i wielostanowiskowego garażu. Dom posadowiony przy głównej ...

Warszawice (Mazowieckie, gm. Sobienie-Jeziory)

2 490 000 PLN (4 980 zł/m2)

9
2
500 m2
2000
15886548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27761842 15886548 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego – ok. 5 minut od centrum i galerii Ostrovia.Dom przeszedł gruntowny remont ...

Ostrów Wielkopolski (Krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

849 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
-
100 m2
1985
15403421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Orłowo Nadmorskie|Dom z działką 967m2|Blisko morza 17765499 15403421 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa, nietuzinkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego wraz z dodatkową działką budowlaną, w jednej z najpiękniejszych i luksusowych dzielnic -  w Gdyni Orłowie. Ni...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 900 000 PLN (18 730 zł/m2)

6
1
315 m2
1990
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15754020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25222477 15754020 OKAZJA!!! Promocja zimowa . Kupujący nie płaci prowizji !!! Zainwestuj i zarabiaj. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej, usytuowane na działce o powierzchni 600 m². Powierzchnia całkowita obu domów to 160 m2 ( 80 m2 każdy) plus 2 miejsca postojowe. Na pa...

Trzęsacz (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

8
2
160 m2
2025
15884740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27710332 15884740 Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w samych Białych Błotach, w pobliżu szkoły oraz pełnej infrastruktury...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2009