• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 169

15879227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27610897 15879227 Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i energooszczędny obiekt magazynowy znajdujący się w miejscowości Szabda zaledwie 1km od Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Hala została zaprojektowana z myślą o wysokich wymaganiach użytkowych, oferując solidną kons...

Brodnica (Szabda) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

4 799 999 PLN (2 561 zł/m2)

1
-
1874 m2
2018
15879225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27610896 15879225 Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i energooszczędny obiekt magazynowy znajdujący się w miejscowości Szabda zaledwie 1km od Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Hala została zaprojektowana z myślą o wysokich wymaganiach użytkowych, oferując solidną kons...

Brodnica (Szabda) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

4 799 999 PLN (2 561 zł/m2)

11
-
1874 m2
2018
15879230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27610894 15879230 NA SPRZEDAŻ - LOKAL USŁUGOWY SŁUPSK, UL. BRAILLE’A Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 41,56 m², położony w Słupsku przy ulicy Braille’a. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku, ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

11
-
41 m2
-
15879136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27608945 15879136 NA SPRZEDAŻ - STACJA PALIW Z ZABUDOWĄ USŁUGOWĄ KOBYLNICA, UL. GŁÓWNA Lokalizacja Nieruchomość położona w Kobylnicy przy ulicy Głównej - w bardzo dobrze widocznej lokalizacji, przy drodze o dużym natężeniu ruch...

Kobylnica (Pomorskie, gm. Kobylnica)

2 990 000 PLN (11 865 zł/m2)

11
-
252 m2
-
15879037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27607414 15879037 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym w kierunku Andrychowa, Wadowic oraz Krakowa.Obi...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

3 190 000 PLN (6 605 zł/m2)

1
-
483 m2
1998
15879036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27607415 15879036 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym w kierunku Andrychowa, Wadowic oraz Krakowa.Obi...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

3 190 000 PLN (6 605 zł/m2)

6
-
483 m2
1998
15707509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24322333 15707509 Na sprzedaż lokal o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej. Budynek z windą, przystosowany dla osób niepełnosprawny...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 184 000 PLN (5 720 zł/m2)

11
-
207 m2
2019
15658377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23438311 15658377 CENA MNIEJSZA O 100 TYSIECY OD 23.04.2026LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM – 97,63 m² 122 m²LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ – BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGIFUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY W CENTRUM KRAKOWA – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNa sprzedaż loka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (6 760 zł/m2)

5
-
97.63 m2
1900
15636437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica | Doskonała inwestycja | Piękne wnętrza 22961926 15636437 KAMIENICABUDYNEK Z 4 MIESZKANIAMI W SAMYM CENTRUM ŻMIGRODU NA SPRZEDAŻ                      Doskonała inwestycja- 4 niezależne mieszkania Cena: 2 300 000 złPowierzchnia użytkowa: 300 m2Liczba pokoi: 9Liczba łazienek: 4Działka: 1255 m2Lokalizacja: Żmi...

Żmigród (Dolnośląskie, gm. Żmigród)

2 300 000 PLN (7 667 zł/m2)

9
-
300 m2
1900
15680112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23821087 15680112 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II . Lokal w stanie deweloperskim, do adaptacji. Duża witryna. Ogrzew...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 886 595 PLN (14 512 zł/m2)

11
-
130 m2
2024
15678319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23810629 15678319 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal w stanie deweloperskim. Duża witryna, ogrzewanie i ciepła w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 490 649 PLN (17 960 zł/m2)

11
-
83 m2
2024
15858940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27158406 15858940 Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy mieszkalno-usługowej. Układ budynków oraz ich zróżnicowany standard d...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

6 200 000 PLN (4 133 zł/m2)

1
-
1500 m2
-