• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 170

15680112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23821087 15680112 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II . Lokal w stanie deweloperskim, do adaptacji. Duża witryna. Ogrzew...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 886 595 PLN (14 512 zł/m2)

11
-
130 m2
2024
15678319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23810629 15678319 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal w stanie deweloperskim. Duża witryna, ogrzewanie i ciepła w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 490 649 PLN (17 960 zł/m2)

11
-
83 m2
2024
15858940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27158406 15858940 Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy mieszkalno-usługowej. Układ budynków oraz ich zróżnicowany standard d...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

6 200 000 PLN (4 133 zł/m2)

1
-
1500 m2
-
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży budynku handlowo-usługowego położonego w samym sercu miasteczka flisackiego Ulanów przy ulicy Rynek. To lokalizacja, która gwarantuje stały ruch pieszych i samochodów, doskonałą wi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
15484447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595631 15484447 Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal może być przeznac...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15841081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26787773 15841081 Na sprzedaż są dwa lokale usługowe o powierzchni 483m2, a drugi 33m2. To niezwykle atrakcyjna oferta dla każdego, kto szuka miejsca, gdzie mogą rozwijać się ich biznesy. Obecnie oba lokale są wynajęte przez długoterminowych najemców. To gwarancja st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 450 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
516 m2
2016
15532882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20660341 15532882 Na sprzedaż unikalna nieruchomość mieszkaniowo-komercyjna. Możesz mieszkać i zarabiać w jednym miejscu. Idealna lokalizacja zaledwie z 250 m od jeziora Ińsko z widokiem na piękną promenadę. W budynku znajdziemy: - funkcjonujący sklep spożywczy - ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

675 000 PLN (1 055 zł/m2)

1
-
640 m2
-
15131901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10578730 15131901 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku przemysłowo-usługowego z przewidzianą w projekcie częścią mieszkalną na piętrze, o łącznej pow. użytkowej około 501 m2 , (całkowitej 622,29 m2 ) zlokalizowana na działce o pow. 932 m2 w Jędrzejowie. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

890 000 PLN (1 431 zł/m2)

11
-
622 m2
-
15864108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264703 15864108 Na sprzedaż młyn wraz z 7 arową działką w miejscowości Szczurowa, w powiecie brzeskim, gmina Szczurowa. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość – młyn, który w obecnym stanie nadaje się do przywrócenia jego pierwotnej działalności lub może stać ...

Szczurowa (Małopolskie, gm. Szczurowa)

190 000 PLN (1 056 zł/m2)

1
-
180 m2
1920
15845835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26870403 15845835 Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się z 12 pomieszczeń socjalno-biurowych, dwóch toalet, szatni z pryszni...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

790 000 PLN (1 176 zł/m2)

1
-
672 m2
-
15879049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja | Lokal 428 m² | Top lokalizacja 27606340 15879049 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:duża powierzchnia - 428 m²,funkcjonalny układ na trzech poziomach,lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów,wejście bezpośrednio z ciągu komunikacyjnego,bliskość metra i komunikacji miejskiej,szerokie możliwości...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (2 734 zł/m2)

11
-
428 m2
-
15712013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24414045 15712013 Na sprzedaż: butikowy hotel premium – PORT 21, Krynica MorskaCena: 13.699.000 PLN Powierzchnia: 1.000 m² Działka: 1.300 m² 21 pokoi biobasen ogród 4* standardOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni działający butikowy hotel PORT 21 – p...

Krynica Morska (Młyniska) (Pomorskie, gm. Krynica Morska)

13 499 000 PLN (13 499 zł/m2)

12
-
1000 m2
-