• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 163

15879037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27607414 15879037 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym w kierunku Andrychowa, Wadowic oraz Krakowa.Obi...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

3 190 000 PLN (6 605 zł/m2)

1
-
483 m2
1998
15879036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27607415 15879036 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu komunikacyjnym w kierunku Andrychowa, Wadowic oraz Krakowa.Obi...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

3 190 000 PLN (6 605 zł/m2)

6
-
483 m2
1998
15707509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24322333 15707509 Na sprzedaż lokal o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej. Budynek z windą, przystosowany dla osób niepełnosprawny...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 184 000 PLN (5 720 zł/m2)

11
-
207 m2
2019
15658377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23438311 15658377 CENA MNIEJSZA O 100 TYSIECY OD 23.04.2026LOKAL UŻYTKOWY KRAKÓW CENTRUM – 97,63 m² 122 m²LOKAL KOMERCYJNY POD DZIAŁALNOŚĆ – BIURO, GABINETY, MAGAZYN, USŁUGIFUNKCJONALNY LOKAL BIZNESOWY W CENTRUM KRAKOWA – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNa sprzedaż loka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (6 760 zł/m2)

5
-
97.63 m2
1900
15636437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica | Doskonała inwestycja | Piękne wnętrza 22961926 15636437 KAMIENICABUDYNEK Z 4 MIESZKANIAMI W SAMYM CENTRUM ŻMIGRODU NA SPRZEDAŻ                      Doskonała inwestycja- 4 niezależne mieszkania Cena: 2 300 000 złPowierzchnia użytkowa: 300 m2Liczba pokoi: 9Liczba łazienek: 4Działka: 1255 m2Lokalizacja: Żmi...

Żmigród (Dolnośląskie, gm. Żmigród)

2 300 000 PLN (7 667 zł/m2)

9
-
300 m2
1900
15680112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23821087 15680112 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 129,95 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II . Lokal w stanie deweloperskim, do adaptacji. Duża witryna. Ogrzew...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 886 595 PLN (14 512 zł/m2)

11
-
130 m2
2024
15678319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23810629 15678319 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II. Lokal w stanie deweloperskim. Duża witryna, ogrzewanie i ciepła w...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 490 649 PLN (17 960 zł/m2)

11
-
83 m2
2024
15858940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27158406 15858940 Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy mieszkalno-usługowej. Układ budynków oraz ich zróżnicowany standard d...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

6 200 000 PLN (4 133 zł/m2)

1
-
1500 m2
-
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży budynku handlowo-usługowego położonego w samym sercu miasteczka flisackiego Ulanów przy ulicy Rynek. To lokalizacja, która gwarantuje stały ruch pieszych i samochodów, doskonałą wi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
15484447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595631 15484447 Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal może być przeznac...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

11
-
175 m2
2005
15841081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26787773 15841081 Na sprzedaż są dwa lokale usługowe o powierzchni 483m2, a drugi 33m2. To niezwykle atrakcyjna oferta dla każdego, kto szuka miejsca, gdzie mogą rozwijać się ich biznesy. Obecnie oba lokale są wynajęte przez długoterminowych najemców. To gwarancja st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 450 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
516 m2
2016
15532882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20660341 15532882 Na sprzedaż unikalna nieruchomość mieszkaniowo-komercyjna. Możesz mieszkać i zarabiać w jednym miejscu. Idealna lokalizacja zaledwie z 250 m od jeziora Ińsko z widokiem na piękną promenadę. W budynku znajdziemy: - funkcjonujący sklep spożywczy - ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

675 000 PLN (1 055 zł/m2)

1
-
640 m2
-