• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15471488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19309405 15471488 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grenadierów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58 m z loggią okolice ul. Bron...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 552 zł/m2)

2
-
58 m2
2009
15435046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18471624 15435046 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe rejon ul. Sudolskiej Powstańców...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (15 155 zł/m2)

5
-
58 m2
1980
15407991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17867252 15407991 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,5 m z balkonem i garażem ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15355837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16691285 15355837 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 57 m z balkonem okolice ul. K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
-
57 m2
1981
15885375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27727457 15885375 KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY WYSOKI STANDARD DO WEJŚCIA DUŻY BALKONMIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SINGLA LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEMNa sprzedaż mieszkanie umeblowane w wyso...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

445 000 PLN (18 674 zł/m2)

1
1
23.83 m2
2014
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15893753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918975 15893753 OKAZJA INWESTYCYJNA! NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 ŁAZIENKAMI, 2 OGRÓDKAMI I 2 KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI, BLISKO CENTRUM MIASTA W NOWOCZESNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RON...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2015
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991