• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15411482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17936216 15411482 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Żabińcu!Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi (metraże około 20m i 11m), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras (około 7m). Mieszkanie jest zadbane, można wprowadzi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15886048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746459 15886048 Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! LOKALIZA...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1937
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15891083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885903 15891083 Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla singla, pary, osób pracujących zdalnie, starsze...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (16 912 zł/m2)

1
-
34 m2
2003
15822927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579516 15822927 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny), Woźniców

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014