• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15880830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27615401 15880830 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, niedaleko al. Pokoju oraz przystanku tramwa...

Kraków (Grzegórzki), Widok

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce), Józefa Strusia

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
1972
15813003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26553782 15813003 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m² - Kraków, Krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam do zapoznania się z ofe...

Kraków (Krowodrza), Emilii Plater

590 000 PLN (14 390 zł/m2)

2
1
41 m2
1959
15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15893558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914281 15893558 ul. Królowej Jadwigi Park Decjusza Garaż 20 m Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta, t...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 364 500 PLN (20 992 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966
15849090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958465 15849090 Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa się z 3 ustawnych pokoi o pow. 18,51 m 2 ; ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Barbary

630 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15890735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883677 15890735 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15876696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548270 15876696 Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa się z pokoju dzi...

Kraków (Bieńczyce), os. Strusia

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1975
15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15883882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681500 15883882 Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styr...

Kraków (Dębniki), Borkowska

639 000 PLN (13 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2003