• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

15824231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579116 15824231 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

754 416 PLN (16 866 zł/m2)

2
1
44.73 m2
-
15824217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579107 15824217 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 599 PLN (16 859 zł/m2)

2
1
44.82 m2
-
15824273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579102 15824273 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 840 PLN (16 967 zł/m2)

2
1
46.61 m2
-
15824300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579123 15824300 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

778 176 PLN (16 695 zł/m2)

2
1
46.61 m2
-
15818463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594854 15818463 Sprzedaż prowadzę bezpośrednio, dlatego uprzejmie proszę biura i agencje nieruchomości o nienawiązywanie kontaktu w sprawie pośrednictwa.Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 37,71 m², położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Otwockiej 8 na P...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15824203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579117 15824203 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 184 PLN (17 089 zł/m2)

2
1
45.07 m2
-
15824245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579080 15824245 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 126 290 PLN (16 437 zł/m2)

3
1
68.52 m2
-
15824272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579113 15824272 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 700 PLN (17 430 zł/m2)

2
1
42.61 m2
-
15818197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594651 15818197 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIŚródmieście – jedna z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z, niespotykanie w tej okolicy, loggią od strony wschodniej oraz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (20 492 zł/m2)

3
-
61 m2
1958
15824258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579110 15824258 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

813 960 PLN (16 989 zł/m2)

2
1
47.91 m2
-
15744042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem na Powiślu 25034984 15744042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Warszawy - na Powiślu. Dla kogo?Mieszkanie na start dla singla lub pary. Świetnie sprawdzi się  także jako siedziba firmy o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (19 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1967
15443427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż 18675454 15443427 Mieszkanie doskonałe na start lub jako inwestycja - w sąsiedztwie parku. Idealne do zamieszkania. Położone na 7. piętrze siedmiopiętrowego budynku z konstrukcji ramowej (tzw. Rama H). Okna wychodzą na wschód. Lokal obejmuje przedpokój, łazienkę, salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (19 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1974