• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

15794598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26075733 15794598 Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, łazienką z prysznicem po generalnym remoncie z balkonem 5 m 2 na Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego Wszystko w mieszkaniu jest zrobione - nowa hydraulika, nowa elektryka, kaloryfery, podłoga, nowe rury, nowe ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (19 216 zł/m2)

3
1
51 m2
1936
15821705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26591143 15821705 homfi ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie bardzo blisko Centrum LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji Warszawy — na Ochocie, przy ul. Dalekiej 13, w bezpośrednim sąsiedztwie centr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (15 901 zł/m2)

4
1
71 m2
1975
15774202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25647831 15774202 Zamieszkaj w sercu Mokotowa — w funkcjonalnym mieszkaniu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15812097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26465404 15812097 OkolicaMieszkanie znajduje się w zielonej, spokojnej części warszawskich Włoch. W najbliższym otoczeniu są aż trzy parki, które sprzyjają codziennym spacerom, rekreacji i zabawie na świeżym powietrzu. W dzielnicy jest bardzo dobra oferta edukacyjna d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 177 zł/m2)

2
1
36.24 m2
2014
15758504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25322997 15758504 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Carré Arte przy ul. Symbolicznej - nowoczesność i komfort w sercu Woli. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m&s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (22 258 zł/m2)

3
-
62 m2
2014
15752731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173692 15752731 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Bohdanowicza, Ochota - Rakowiec, Warszawa Przedmiotem oferty jest jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², zlokalizowane na 5. piętrze ośmiokondygnacyjnego apartament...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (17 442 zł/m2)

2
-
43 m2
2001
15824312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26579033 15824312 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 305 198 PLN (17 681 zł/m2)

4
1
73.82 m2
-
15824215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579039 15824215 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

738 842 PLN (17 907 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15823787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Wawrzyszew, Bielany 26578384 15823787 Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka, przedpokój oprócz tego co widać na zdjęciach wymieniono instalacje el...

Warszawa (Bielany), ul. Sándora Petöfiego

869 000 PLN (15 246 zł/m2)

3
1
57 m2
1980
15663581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Mokotowie 23518055 15663581  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49,37m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. Baboszewskiej na warszawskim Mokotowie.Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: pokoju dziennego, sypialni, widnej kuchni częściow...

Warszawa (Mokotów), Baboszewska

839 000 PLN (17 122 zł/m2)

2
1
49 m2
1957
15824244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579118 15824244 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

746 088 PLN (16 880 zł/m2)

2
1
44.2 m2
-
15824250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579073 15824250 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

1 095 520 PLN (16 611 zł/m2)

3
1
65.95 m2
-