• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 657

15824222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579057 15824222 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

915 003 PLN (22 011 zł/m2)

2
1
41.57 m2
-
15824261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579059 15824261 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

809 448 PLN (17 366 zł/m2)

2
1
46.61 m2
-
15814502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo ul. Edmunda Jana Osmańczyka, 4pok. 107,6 m, 2 miejsca parkingowe w garażu, komórka lok. 26566947 15814502 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA, TEL. +48 601264167 Mamy okazję zaprezentować Państwu niestandardowe mieszkanie , położone w osiedlu zamkniętym ,strzeżonym, którego walory użytkowe, architektura budynku i otoczenie czyni zeń niepowtarzalne miejs...

Warszawa (Bemowo), ul. Edmunda Jana Osmańczyka

1 872 500 PLN (17 485 zł/m2)

4
-
107.09 m2
2006
15641078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament przy metrze z dużym tarasem 23077961 15641078 Na sprzedaż trzypokojowe (z możliwością wyznaczenia 4 pokoi) mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin z dużą przestrzenią do wypoczynku.Bez podatku PCC.Bez prowizji.W ofercie niepowtarzalne mieszkanie dl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 576 000 PLN (20 205 zł/m2)

3
2
78 m2
2027
15680162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje przy metrze Chrzanów 23824841 15680162 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, 200 m od Metra Chrzanów na Bemowie.Idealne dla rodzin.Bez podatku PCC.Bez prowizji.W ofercie niepowtarzalne mieszkanie dla rodziny .Metraż: 52,86 m 2Salon z aneksem 19, 33 m 2. Sypialnia 11,4...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

872 000 PLN (16 769 zł/m2)

3
1
52 m2
2027
15813144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wola ul.Jana Kazimierza, 2 pok. 49,06 m, komórka lokatorska o pow. 6,80 m 26558899 15813144 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL +48 601264167 SPRZEDAŻ MIESZKANIA – WARSZAWA, WOLA, UL. JANA KAZIMIERZA 2 POKOJE, 49,06 M², BALKON, KOMÓRKA LOKATORSKA, KLIMATYZACJA, PEŁNA WŁASNOŚĆ Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ Oferujemy do sprzedaży 2‑pokojowe miesz...

Warszawa (Wola), ul. Jana Kazimierza

1 080 000 PLN (22 014 zł/m2)

2
-
49.06 m2
-
15697576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
144 m² | Panorama Warszawy | Metro Gdański 24132970 15697576 Panoramiczny Apartament 144 m² 17 Piętro Skyline Warszawy Metro Gdański   Widok na panoramę Warszawy z 17. piętra, przestrzeń 144 m² i metro tuż przy budynku — to połączenie, które w tej lokalizacji pojawia się niezwykle rzadko.   Poranki wysoko n...

Warszawa (Śródmieście), Zygmunta Słomińskiego

2 995 000 PLN (20 799 zł/m2)

4
2
144 m2
2007
15813305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26560759 15813305 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Danuty Siedzikówny InkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-kuchni,-salonu,-sypialni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (19 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15813309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26560743 15813309 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Bolesławickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,50 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 976 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1974
15812693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26544763 15812693 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (17 290 zł/m2)

3
1
57.2 m2
1972
15812655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26543228 15812655 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (13 696 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15811724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441754 15811724 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łużyckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- Jasna kuchnia z jadalnią (12 m²)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1967