• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 661

15813309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26560743 15813309 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Bolesławickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,50 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 976 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1974
15812693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26544763 15812693 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (17 290 zł/m2)

3
1
57.2 m2
1972
15812655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26543228 15812655 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (13 696 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15811724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441754 15811724 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łużyckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- Jasna kuchnia z jadalnią (12 m²)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1967
15812702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26544907 15812702 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Rybitwy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,8 m2 składa się z:-Salon (32 m²) z wydzieloną stref...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 580 000 PLN (21 010 zł/m2)

4
2
122.8 m2
2010
15811648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26439790 15811648 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-Sierpnia.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypialni-łazien...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1965
15807760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378534 15807760 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-przestronnego salonu wy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 688 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15807756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378532 15807756 3 pokojowe mieszkanie ul. Solec ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61 m2Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfortowe sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
-
61 m2
2012
15807754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26378531 15807754 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PłockiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- hallu- pokoju dziennego - gabinetu- sypi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

4
1
85 m2
1998
15807757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26378521 15807757 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KopińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,87 m2 składa się z:-pokoju dziennego-oddzielnej kuch...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
1
36.87 m2
1955
15807525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26367981 15807525 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,1m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 159 zł/m2)

1
1
27.1 m2
1973
15807762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26378525 15807762 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. WolskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:- Przestronnego salonu z w pełni wyposażon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (22 653 zł/m2)

1
1
49 m2
2019