• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 654

15885998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745232 15885998 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,37 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 950 zł/m2)

1
1
33.37 m2
2025
15885972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745052 15885972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu 18,5 m2- sypialni 11...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15885967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27745047 15885967 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka I Brodatego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,1 m2.+ 3,8 m2 spiżarka (88,9m2), składa się...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 498 zł/m2)

5
2
88.9 m2
2015
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15885956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744281 15885956 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,52m2 składa się z:-salon z kuchnią (ekspozycja zac...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (23 355 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2016
15885954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744280 15885954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 978 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15885952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744279 15885952 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15885953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744272 15885953 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. OgrodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,24m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (16 887 zł/m2)

2
1
53 m2
1953
15885951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744271 15885951 3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆW mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon, dwie sypialnie ), otwarta kuchnia połączona z salonem, łazienka,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 680 PLN (13 480 zł/m2)

3
-
66 m2
1970
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982