• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 568

15889270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846380 15889270 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara LangegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,03 m2 składa się z:-kuchni-łazienki-WC-3 pokoi-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 869 zł/m2)

4
1
80.03 m2
1975
15889274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846376 15889274 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 000 PLN (15 985 zł/m2)

3
1
65 m2
2001
15889255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846234 15889255 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Dzielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1994NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,08m2 składa się z:- pokój o powierzchni 20,0 m2, - pokój...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 272 zł/m2)

2
1
54.08 m2
1994
15889249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846229 15889249 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej BaśniBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1973
15889254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846221 15889254 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (18 958 zł/m2)

1
1
24 m2
1970
15889252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846218 15889252 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. KrakowskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną, - przedpokojuPowierzchnia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 259 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15889214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846000 15889214 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,94m2 składa się z:-Hol 4,93 m2-Pokój dzienny + a...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 088 778 PLN (23 700 zł/m2)

2
1
45.94 m2
2017
15889209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845990 15889209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1940NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-2 niezależne pokoje (salon + s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (23 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15889211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845989 15889211 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie pryz ul. Waleriana CzumyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,3m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch poko...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 174 zł/m2)

2
1
52.3 m2
1978
15889207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845988 15889207 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MehofferaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,13m2 składa się z:-otwartej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2009
15889220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845987 15889220 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa SkałaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ogródek o pow....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 312 zł/m2)

1
1
30.77 m2
2017