• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

15881947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653302 15881947 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,76m2 składa się z:-Sypialnia: 13,5 m2-Sypialnia oko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
53.76 m2
2010
15881944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653301 15881944 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KasprowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-sypia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (19 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1963
15881953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27653297 15881953 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75,7m2 składa się z:-jasny salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (14 795 zł/m2)

4
1
75.7 m2
2017
15881245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626343 15881245 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. LazurowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2. Układ:- Salon 17,04 m² z aneksem kuchennym 8,83 m² (osobne okno), - sypialnia 10,51 m²,- p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15881244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626341 15881244 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,6m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienkiPowierzchnia dod...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 518 zł/m2)

3
1
60.6 m2
1995
15881151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624784 15881151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. ZegadłowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuchni,-łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 343 zł/m2)

3
1
67 m2
2002
15881136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624577 15881136 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15881101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27623780 15881101 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,56m2 składa się z:-salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 722 PLN (19 950 zł/m2)

2
1
49.56 m2
2007
15879296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612432 15879296 3-pokojowe mieszkanie na BiałołęceBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym (40 m²)Wyjście na Taras (36 m²) z widokiem na zieleń.Sypialnia główna (14,5...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (11 125 zł/m2)

3
1
88 m2
2026
15879105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608121 15879105 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (otwa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 200 PLN (19 400 zł/m2)

3
1
48 m2
2020
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15885957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744275 15885957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. KrasnobrodzkiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1976