• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

15886167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749632 15886167 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Edwarda Habicha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (19 895 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15886157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749627 15886157 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Koprowskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju,- aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogróde...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 000 PLN (23 088 zł/m2)

1
1
34 m2
2023
15886058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746449 15886058 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,29m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - garderoby Powi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (26 283 zł/m2)

3
1
72.29 m2
2015
15886062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746444 15886062 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym,- oddzi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (17 179 zł/m2)

2
1
39 m2
1974
15885996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745229 15885996 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TarchomińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu-sypialni-kuchni-ła...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (16 579 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15885949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27744278 15885949 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,85 m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym z ok...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 057 zł/m2)

4
1
77.85 m2
2015
15885950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744277 15885950 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-łazienki,-przedpok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (33 286 zł/m2)

1
1
21 m2
1967
15889400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849860 15889400 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. OdkrytejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 posiada:- dwa pokoje,- b. dużą kuchnię połączoną z jadalnią, - garderobę, - przestronny ho...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (13 718 zł/m2)

2
1
78 m2
2000
15889402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849858 15889402 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,1m2 składa się z:-dwóch pokoi,-pokoj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 459 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1992
15889380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849857 15889380 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita StwoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,70m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzieloną ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

851 400 PLN (22 000 zł/m2)

1
1
38.7 m2
2016
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846764 15889301 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu OkszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie meble i AGD są nowe.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (18 406 zł/m2)

2
1
32 m2
2024