• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 072

15852402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27030839 15852402 Przestronny dom w zabudowie wolnostojące z dużym, prywatnym ogrodem idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkalnej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 080 000 PLN (18 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
15852115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27025592 15852115 Opiekun oferty:Barbara BoberTel.: 602-101-602*Cena podlega negocjacjiPodstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 220 m2, na działce 1004 m2 w Radwanicach gmina Siechnice. Opis:Dom wolnostojący, po częściowym remoncie (panele foto...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 340 000 PLN (6 091 zł/m2)

6
3
220 m2
1986
15851684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27018089 15851684 Komfortowe mieszkanie w zielonej okolicy. Bulwar Mały Książę.NIE SZUKAJ DALEJ, OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE.Opiekun oferty: Jakub Borońskitel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni prawie 65 m2 m2 mieści się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 20...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

870 000 PLN (13 594 zł/m2)

3
1
64 m2
2019
15851673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017493 15851673 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz przestronna piwnica (9 m).Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

233 000 PLN (5 974 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15851004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27011322 15851004 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na II piętrze bloku.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest przy ul. Wieczystej. Do centrum Wrocławia jest ok. 3,5 km. Czas dojazdu do centr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
-
63 m2
1975
15850128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26987895 15850128 Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu.Opiekun nieruchomości:Jakub Borońskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 427 789 PLN (20 402 zł/m2)

5
3
119 m2
2027
15849481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26969241 15849481 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

700 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
-
82 m2
1910
15849472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26969223 15849472 Opiekun oferty:Sebastian MatczakLicencja PFRN 31726tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330 m2. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w spokojnej...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 399 000 PLN (8 968 zł/m2)

5
2
156 m2
2015
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927824 15848003 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIDwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania!Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w budynku z 2020 roku w sąsiedz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
47 m2
2020
15877623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574905 15877623 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego).OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIOPIEKUN OFERTYREAL ESTATE AGENTSzymon Mazu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 345 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15876771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27554553 15876771 Opiekun Oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602Dom wolnostojący w SmolcuPiękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż).Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200 m2 w dzierżawie Atuty:- ogrzewanie podłogowe na parterze- kominek w s...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 699 000 PLN (10 360 zł/m2)

5
2
164 m2
2005