• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 075

14946368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5358968 14946368 Opiekun OfertyTomasz Leimantel. 602 101 602ZAKUP BEZ PODATKU PCCOtoczenie nieruchomości:Wyjątkowa nieruchomość położona jest w południowej części miejscowości Wiszni Małej, przy drodze gminnej, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej.Budynek jedn...

Wisznia Mała (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 900 000 PLN (9 508 zł/m2)

5
2
305 m2
2022
14876336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 3831810 14876336 Opiekun oferty:Barbara BoberTel: 602 101 602 PROMOCJA!!!!Działka Radwanice w gminie Siechnice, ul. Katarzyńska o powierzchni 5795 m2Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości: Działka usługowo - przemysłowa w bliskiej odległości od Wrocławia oraz obwodn...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 274 900 PLN

-
-
5795 m2
-
14802582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 49092 14802582 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany jest na działce o powierzchni 464 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w Tyńcu Małym, położony jest w otoczeniu innych nieruchomości, na terenie kompleksu ...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

5
-
180 m2
2010
14712162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47988 14712162 DZIAŁKI W JANISZOWIE W SĄSIEDZTWIE LASÓW DOLINY BARYCZY, Z WARUNKAMI ZABUDOWY I PROJEKTEM BUDOWLANYM Z 2020 ROKU, UNIKATOWA, WYJĄTKOWA Z MEDIAMI!Opiekun oferty Magdalena BorońskaSDP Nieruchomości602101602LOKALIZACJA.Działka położona jest w odległości...

Janiszów (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

307 100 PLN

-
-
3071 m2
-
14680400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 47692 14680400 Zbuduj swój wymarzony dom na działce we Wrocławiu!Działka 900 m2 na Ołtaszynie.Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka położona jest na Ołtaszynie, w okolicy dużo zieleni. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, lokale ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN

-
-
900 m2
-
14680672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47689 14680672 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 110,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu.Bezproblemowa zgoda na sprzedaż alkoholu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 458 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
-
110 m2
2019
15888962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nie było nigdy zamieszkałe. 27834855 15888962 Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem , zmywarkę i lodówkę ) sypialnia : szafa przesuwna . Mieszkanie nadaje...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

650 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15824498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26602326 15824498 Opiekun Oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik602 101 602Działka w Śliwicach.Komunikacja z miastem autobusem podmiejskim.Działka budowlana !Urokliwa okolica, z dala od zgiełku miasta, tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo węzła komun...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

369 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15655354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23385240 15655354 Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzieOpis lokalizacji:Śródmieście, blisko ManufakturyApartament i kawalerka - gotowce inwestycyjneOtoczenie nieruchomości:Centrum Łodzi, okolice ul. Zachodniej, 15 minut pieszo od ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

772 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
-
58 m2
2024
15599796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22178625 15599796 Dla inwestora, 6-pokoi.Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymienionymi instalacjami, wynajmowane. Dobra stopa zwrotu.Opiekun oferty: Jakub Borońskitel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 68,6 m2 zostało przebudowane z układu 3-poko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
68 m2
1982
15594453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22052483 15594453 Opiekun oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonemOtoczenie nieruchomości:- blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min- w pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura- obok Parku Pilczyckiego i zielonych ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
-
70 m2
1986
15589731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21970179 15589731 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (6 851 zł/m2)

3
-
67 m2
1920