• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 072

15469412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19261283 15469412 MIESZKANIE INWESTYCYJNE WYNAJMOWANEOpiekun oferty:Tomasz Leiman602 101 602Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,15 m2 w doskonałej lokalizacji ze znakomitym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się na Grabiszynie, który cieszy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

2
1
62 m2
1960
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15464951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19150020 15464951 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią!Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja, skła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

708 676 PLN (22 146 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023
15433060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18423509 15433060 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
15414022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18003871 15414022 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Dom na wzgórzu CENA DO NEGOCJACJINietuzinkowy DOM WOLNOSTOJĄCY w miejscowości Mysłaków.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się na prawie hektarowej działce z przepięknym widokiem. Praktycznie nie graniczy z sąsie...

Sady (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

1 690 000 PLN (6 353 zł/m2)

4
-
266 m2
2009
15403451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17766134 15403451 3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego!Idealne pod wynajem!Opiekun oferty Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wpro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 938 zł/m2)

3
-
48 m2
1976
15357466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16710465 15357466 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

1
-
36 m2
1792
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023
15255049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13932806 15255049 Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum!! Idealne również pod Kancelarie Prawną, biuro, czy mieszkanie pod inwestycję . Opiekun Oferty Maciej Suwałatel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 88,66 m2 w kamienicy na drugim p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
-
88 m2
1930
15254359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13917176 15254359 Opiekun ofertyAleksandra Dzielnickatel. 602 101 602TYLKO W BIURZE SDPDziałka budowlana w Krzyżowicach o powierzchni 1518 m2.Przeznaczenie działki:teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejOtoczenie nieruchomości:Działka leży w otoczeniu nowych domów...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

497 000 PLN

-
-
1518 m2
-