• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 071

15639502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23044356 15639502 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 855 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (12 206 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15623116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666963 15623116 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni i ła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

743 573 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
41 m2
2019
15621875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634001 15621875 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem 51 m Centrum Po remoncieOpiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części mia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
2001
15619433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22587689 15619433 REZERWACJAOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju. Położone w cichej i kameralnej okolicy, zapewnia komfort życia z dala od...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (7 242 zł/m2)

3
-
62 m2
1972
15618099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22555846 15618099 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15606222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22324279 15606222 Opiekun oferty: Katarzyna Flendrichtel. 602 101 602REZERWACJAZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż o powierzchni 73,90 m2. Lokal obecnie wykończony pod usługi fryzjersko-kosmetyczne znajduje się w centrum osiedla co daje ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (10 808 zł/m2)

5
-
73 m2
-
15764692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25453371 15764692 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15763311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422557 15763311 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1930
15761873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25395482 15761873 Dom w zabudowie bliźniaczej na modernistycznym osiedlu Gencz w Komorowicach przy południowej granicy Wrocławia.DOM ZOSTAŁ WYKOŃCZONY W LATACH 20182019.Opiekun oferty:Jakub Borońskitelefon 602 101 602Przedstawiamy wyjątkowy dom zbudowany i wyposażony ...

Komorowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 899 000 PLN (11 171 zł/m2)

5
-
170 m2
2008
15761002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25370511 15761002 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy o powierzchni 517,2 m2 oraz hala o przeznaczeniu produkcyjno...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

9 500 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
3302 m2
2019
15753110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25190458 15753110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 20,63 m2 przy ul. Grochowskiej w odremontowanej kamienicy! Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych art...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 915 PLN (21 146 zł/m2)

1
1
20 m2
1910