• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 966

15887262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27780136 15887262 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (bliźniak) – Święta Katarzyna, ul. GłównaTopOkazja cenowaNa sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 104 m² + poddasze, położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Święta Katarzyna,...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

899 848 PLN (8 570 zł/m2)

5
1
105 m2
2026
15887076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27775264 15887076 Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowany w Żernikach Wrocławskich, woj. dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Siechnice. Działki objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ZEW-PZ i oznaczona symbolem 13MN – tere...

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 030 955 PLN

-
-
1305 m2
-
15886813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767919 15886813 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

995 000 PLN (14 420 zł/m2)

2
-
69 m2
2010
15886809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27767778 15886809 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 955 PLN (11 233 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15886687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27764029 15886687 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 473 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1905
15886685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27764028 15886685 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 950 PLN (12 710 zł/m2)

3
1
61.6 m2
1980
15886425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27757103 15886425 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 990 PLN (18 752 zł/m2)

1
1
27.73 m2
2012
15886388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27756701 15886388 Krępicedziałka budowlanapełne mediaPKPWZ2000m2Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.Warunki zabudowy, jednorodzinna oraz blizniaczaDo stacji ...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

725 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15885655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27735056 15885655 OkŚwKatarzyna5pokdomszeregogródgarażtarasJest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zaciszne, przyjazne i zielone przestrzenie, w pobliżu terenów rekreacyjnych i osiedli domów jednorodzinnych.W etapie II zostaną wybudowane 22 b...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 100 000 PLN (8 209 zł/m2)

5
1
134 m2
2026
15885341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27725021 15885341 Kosciuszki 1990r rozkład duży balkon komórkaIdealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia!!!Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia: autobus, tramwaj, Dworzec Główny, Pl. Dominikański, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 990 PLN (10 632 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1990
15885342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27725019 15885342 Duże rozkładowe po remoncie jasneZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini – spokojnej, bezpiecznej miejscowości z bezpośrednim połączeniem kolejowym z centrum Wrocławia (ok...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

516 999 PLN (8 617 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15882503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27665338 15882503 Okazja! Wyjątkowe mieszkanie z wykuszem i zabytkową duszą – Krzyki, ul. Krzycka Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na wrocławskich Krzykach. To propozycja dla koneserów klimatycznych wnętrz, kt...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

498 990 PLN (12 141 zł/m2)

1
1
41.1 m2
1910