• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15872692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499638 15872692 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kobylany (woj. małopolskie), przy ul. Kwiatowej.Budynek został przygotowany do remontu – skute stare tynki, usunięta część instalacji, a dodatkowo ...

Kobylany (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 015 000 PLN (6 767 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15859463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168083 15859463 Dębe to miejscowość położona w powiecie legionowskim, gminie Serock, przez którą przebiega droga wojewódzka nr 632 Legionowo - Nasielsk, na północ zaś droga krajowa 62.Malownicze tereny z dostępem do Narwi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealn...

Serock (Dębe) (Mazowieckie, gm. Serock)

430 000 PLN (201 zł/m2)

-
-
2140 m2
-
15838523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733363 15838523 Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Milechowy , gm. Chęciny . W 2007 roku dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się w pierwszej...

Chęciny (Bolmin) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

85 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15806241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26330770 15806241 Wykończony w dobrym stylu - komfort, przestrzeń i wygoda. Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z fenomenalnym widokiem z tarasu na ostatnim piętrze budynku. Na wyróżnienie zasługuje obszerny salon ze strefą relaksu, tarasem i jadalnią połączoną z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (14 012 zł/m2)

3
1
82 m2
2011
15743937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027273 15743937 Przestronne mieszkanie na sprzedaż w okolicach Centrum.Na pow. 90,9m2 znajdują się 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia, 2 pokoje(jeden malutki w sam raz na gabinet lub garderobę), przedpokój, łazienka, WC.Stan mieszkania bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15743935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027269 15743935 Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy!Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim piętrze z C.O miejskim do zamieszkania!Na powierzchnie mieszkania składa się s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

459 900 PLN (4 465 zł/m2)

3
-
103 m2
1900
15743941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027268 15743941 3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku!Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, duża kuchnia ze spiżarką, łazienk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 100 PLN (8 957 zł/m2)

3
-
67 m2
1939
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15735057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24850289 15735057 REZERWACJAPrzestronne czteropokojowe mieszkanie z garażem oraz wspólnym ogrodem w k. centrum w Żarowie.CENA DO NEGOCJACJI!Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na powierzchnie mieszkania ok. 127 m2 składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialn...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

600 000 PLN (4 724 zł/m2)

4
-
127 m2
1940
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 REZERWACJA Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkł...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998