• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15889899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Bietowie blisko jezior i lasu 27864497 15889899 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bietowo, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, województwo pomors...

Bietowo (Pomorskie, gm. Lubichowo)

125 000 PLN

-
-
1044 m2
-
15889913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27864489 15889913 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o imponującej powierzchni 3333 m², położona w jednej z najbardziej cenionych części Rzgowa – przy ul. Letniskowej. Jest to propozycja dla osób poszukujących prywatności, dużej przestrzeni i komfortu w otocz...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

700 000 PLN

-
-
3333 m2
-
15889910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864479 15889910 Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej).Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych, po termoizolacji. Pełna własność z kw. ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

422 845 PLN (15 376 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1980
15889805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862089 15889805 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszawskiej Woli i Śródmieścia przy ul. PerecaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-3 ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15889400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849860 15889400 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. OdkrytejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 posiada:- dwa pokoje,- b. dużą kuchnię połączoną z jadalnią, - garderobę, - przestronny ho...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (13 718 zł/m2)

2
1
78 m2
2000
15889402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849858 15889402 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera Cichego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1992NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,1m2 składa się z:-dwóch pokoi,-pokoj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 459 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1992
15889380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849857 15889380 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita StwoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,70m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzieloną ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

851 400 PLN (22 000 zł/m2)

1
1
38.7 m2
2016
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846764 15889301 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu OkszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie meble i AGD są nowe.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (18 406 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15889300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846761 15889300 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (11 753 zł/m2)

2
1
50.2 m2
2003
15889268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846379 15889268 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Joliot CurieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-dwóch po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15889271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846372 15889271 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1970