• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 941

15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15857175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27117005 15857175 Działka pod dom i biznes motoryzacyjny Sośnicowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3199 m² położona w Sośnicowicach . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem 5.45 ...

Sośnicowice (Sośnicowice) (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 119 650 PLN

-
-
3199 m2
-
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15834311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26708938 15834311 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w spokojnej dzielnicy Odolanowa. Teren zadbany, regularnie użytkowany, świetnie nadaje się do wypoczynku weekendowego, spotkań rodzinnych i przyjacielskich. Na terenie działki, jest wybu...

Odolanów (Przedmeście) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

190 000 PLN

-
-
885 m2
-
15819824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621912 15819824 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 784 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 784 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

109 760 PLN

-
-
784 m2
-
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15776358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703487 15776358 Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

551 000 PLN

-
-
3674 m2
-
15776359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703384 15776359 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

745 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15776357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703307 15776357 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

379 000 PLN

-
-
2527 m2
-