• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Święta Katarzyna

Znalezionych ofert: 19

15879305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27612715 15879305 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

761 006 PLN (11 530 zł/m2)

4
1
66 m2
2027
15889695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859002 15889695 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

587 580 PLN (10 683 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15882507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27666621 15882507 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

604 003 PLN (10 786 zł/m2)

3
1
56 m2
2027
15879299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612709 15879299 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

485 163 PLN (12 440 zł/m2)

2
1
39 m2
2027
15878290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592636 15878290 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 982 PLN (11 563 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15888353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810244 15888353 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

442 993 PLN (11 973 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15884368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699850 15884368 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

476 659 PLN (11 626 zł/m2)

2
1
41 m2
2027
15888201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27806938 15888201 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

576 785 PLN (10 883 zł/m2)

3
1
53 m2
2027
15742917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25001405 15742917 Przestronny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie idealny dla tych, którzy szukają własnej przestrzeni, wygody i spokojnej codzienności z szybkim dostępem do centrum Wrocławia.Opiekun ofer...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

995 000 PLN (10 585 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15867085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334995 15867085 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

589 410 PLN (9 990 zł/m2)

3
1
59 m2
2027
15780536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25805616 15780536 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 94,46 m. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

995 000 PLN (10 585 zł/m2)

4
2
94 m2
2024
15891135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889833 15891135 Święta Katarzarzyna 5 pok PKPDom Okazja104m2Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, gotowy do użytku w doskonalej lokalizacji nowej cześci miasta.W pobliżu przystanek autobusowy oraz stacja PKP , Biedronka, szkoły, resta...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

898 999 PLN (6 709 zł/m2)

5
2
134 m2
2026