• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Święta Katarzyna

Znalezionych ofert: 19

15859018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27160968 15859018 Na sprzedaż działka o powierzchni 75 00 m2 , zlokalizowana w Świętej Katarzynie, gm. Bodzentyn . Działka w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: 31 x 215 x 37 x 216 [m] . Szerokość frontu ok. 31 m ; położona w pierwszej linii w s...

Święta Katarzyna (Świętokrzyskie, gm. Bodzentyn)

300 000 PLN

-
-
7500 m2
-
15583169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21841593 15583169 Wyłączny Opiekun oferty: Jakub WantrychLicencja PFRN 30928tel. 602 101 602Działka usługowa o łącznej powierzchni 6026 m2 zlokalizowana w Świętej Katarzynie (Gmina Siechnice) przy ul. Generała Dąbrowskiego.Najważniejsze informacje:- Media w działce (w...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

2 400 000 PLN

-
-
6026 m2
-
15774235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25648473 15774235 Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z działką o pow. 550 m2. Dom jest położony w miejscowości Święta Katarzyna w niedalekiej odległości od Wrocławia.Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 93,46 m2.Parter składa się z:- dużej kuchni,- przestronnego ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

980 000 PLN (10 486 zł/m2)

11
2
93.46 m2
2000
15757670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304905 15757670 NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!NIERUCHOMOŚĆ:Działka o powierzchni 942 m2 zlokalizowana w Świętej Katarzynie (gmina Siechnice) - 6 km od południowej granicy Wrocławia (Jagodno). Możliwość zakupu dwóch działek obok siebie.- powierzchnia 942 m2- założona KW ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

467 000 PLN

-
-
942 m2
-
15757671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304906 15757671 NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!NIERUCHOMOŚĆ:Działka o powierzchni 1 240 m2 zlokalizowana w Świętej Katarzynie (gmina Siechnice) - 6 km od południowej granicy Wrocławia (Jagodno). Możliwość zakupu dwóch działek obok siebie.- powierzchnia 1 240 m2 (12,4 ar)...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

614 000 PLN

-
-
1240 m2
-
15687278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom I 4-5 pokoi I Święta Katarzyna 23960845 15687278 Zamieszkaj w nowoczesnym i funkcjonalnym domu z ogródkiem w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Inwestycja obejmuje 8 domów w zabudowie bliźniaczej - dostępne ostatnie 2 segmenty!Domy wyróżniają się przemyślanym układem, możliwością aranżacji poddasza ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

899 000 PLN (6 709 zł/m2)

5
2
134 m2
2025
15686665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Siechnicach - 5 pokoi 23948249 15686665 Dom bliźniak w Siechnicach - spokojna okolica, blisko centrum i terenów zielonych.1 200 000 PLN 137,94 m² 5 pokoi oddanie: II kw. 2026Brak prowizji i podatku PCCSzukasz nowoczesnego domu z szybkim dojazdem do Wrocławia, a jednocześnie chcesz mieć ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 200 000 PLN (8 759 zł/m2)

5
2
137 m2
2025