• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bezrzecze

Znalezionych ofert: 28

15883658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675378 15883658 Działka na sprzedaż – Bezrzecze, ul. Bazyliowa 903 m² Media w drodzeNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m², położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Bezrzecza przy ul. Bazyliowej.Nieruchomość znajduje się w spokojne...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

490 000 PLN

-
-
903 m2
-
15605301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22303552 15605301 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe komfortowe mieszkanie położone w Bezrzeczu. Lokal mieszkalny o powierzchni 72 m2, składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, tarasu i balkonu.. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ba...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

854 000 PLN (11 878 zł/m2)

3
1
71.9 m2
2007
15882973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673425 15882973 Do sprzedania indywidualny projekt domu zrealizowany w 1997 roku na Bezrzeczu w otulinie lasu. Dom wybudowany z bloczków ceramicznych o grubości 44 cm pokryty dachówką cementową, elewacja wykonana z tynku akrylowego na warstwie izolacji termicznej i ...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 300 000 PLN (7 188 zł/m2)

6
3
320 m2
1997
15589284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21956112 15589284 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach pokryty dachówką ceramiczną ocieplony pianą pur, okna PCV, ści...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15786323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25905259 15786323 Bezrzecze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina – nowoczesna, spokojna i pełna zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta. To właśnie tu, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, znajduje s...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
971 m2
-
15786319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25905258 15786319 Bezrzecze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina – nowoczesna, spokojna i pełna zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum miasta. To właśnie tu, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, znajduje s...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
971 m2
-
15799555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26193424 15799555 Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem us...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

745 000 PLN (669 zł/m2)

-
-
1113 m2
-
15883333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27674883 15883333 Do sprzedaży segment szeregowca skrajnego, zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Powierzchnia (162m2 użytkowej, 180m2 całkowita) na którą składa się:Parter- przedsionek, korytarz, kuchnia-7,25m2, salon z jadalnią-27m2, wc-1,8m2, garaż 16,7...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 185 000 PLN (6 561 zł/m2)

6
1
180.6 m2
2024
15883229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673705 15883229 Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych w Bezrzeczu. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym kameralnym osiedlu.Domy sprzedawane w standardzie deweloperskim:- podwójna ściana między lokalami, oddzielona dylatacją- ogrzewanie p...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (8 235 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2026
15883117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673521 15883117 Niepowtarzalne, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie (z dużym słonecznym balkonem), usytuowane na 2 piętrze budynku znajdującego się na ogrodzonym, zielonym terenie., z osobnym, niezależnym wejściem i własną klatką schodową.W skład po...

Bezrzecze, Koralowa

859 000 PLN (9 409 zł/m2)

3
1
91.3 m2
2007
15217982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12983344 15217982 Duży, komfortowy dom położony w Bezrzeczu.Rok budowy 2003. Pięknie zagospodarowania działka o pow. 1500 m2, liczne drzewa, nasadzenia, wydzielone miejsce do grillowania, studnia do podlewania ogrodu, domek z kominkiem. Teren ogrodzony, 2 bramy na pil...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 050 000 PLN (9 759 zł/m2)

7
3
312.52 m2
2003
15731860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24796939 15731860 Do sprzedaży segment szeregowca skrajnego, zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Powierzchnia (162m2 użytkowej, 180m2 całkowita) na którą składa się:Parter- przedsionek, korytarz, kuchnia-7,25m2, salon z jadalnią-27m2, wc-1,8m2, garaż 16,7...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 185 000 PLN (6 561 zł/m2)

6
-
180.6 m2
2024