• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Bezrzecze

Znalezionych ofert: 28

15812230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470703 15812230 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie (z opcją przywrócenia układu 2-pokojowego) znajdujące się na I piętrze ocieplonego budynku z 2009r. Mieszkanie zlokalizowane ...

Bezrzecze, Cynamonowa

599 000 PLN (12 101 zł/m2)

3
1
49.5 m2
2009
15763328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25422751 15763328 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m², położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną i portiernią.Mieszkanie w idealnym stanie technicznym – w 2022 roku przeszło gene...

Bezrzecze, Dolina Słońca

1 249 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
118 m2
2012
15824623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26621578 15824623 Dom wolnostojący z 2020 roku położony w Bezrzeczu, na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na pobliskie pola oraz lasy. Na osiedlu ulice wykonane z bruku z wyznaczonymi miejscami parkingowymi oraz latarniami ulicznymi.Działka w pełni zagospodarow...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 999 000 PLN (18 821 zł/m2)

4
2
106.21 m2
2020
15808430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391758 15808430 Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Koralowej w Bezrzeczu – jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych części aglomeracji szczecińskiej. Budynek i układ mieszkaniaNieruchomość znajduje się w kame...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

645 000 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
82 m2
1990