• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 139

15187846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12026304 15187846 DZIAŁKA BUDOWLANA 342 m² – ŚCISŁE CENTRUM BIAŁEJ PODLASKIEJ, UL. CICHANa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 342 m², zlokalizowana w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Białej Podlaskiej – przy ulicy Cichej, w samym centrum miasta.✔ KL...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

199 000 PLN (582 zł/m2)

-
-
342 m2
-
15864434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27267302 15864434 Oferuję do sprzedania mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Witolda Pileckiego.Mieszkanie składa się z:• korytarz 13,39 m²• łazienka 4,16 m²• pokój 13,76 m²• pokój 14,94 m²• pokój 9,84 m²• salon z aneksem kuchennym 25,58 m²• wc 1,85 m²W ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

776 736 PLN (9 300 zł/m2)

4
-
83.52 m2
2020
15765657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25478742 15765657 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców - bez formalności.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- dwie sy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

328 000 PLN (5 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1987
15860529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182820 15860529 POTENCJAŁ 1,6 HA SERCE BESKIDU WYSPOWEGOSKOMIELNA BIAŁA GM. LUBIEŃUNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURYZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego zespołu działek o łącznej powierzchni 16 059 m², położonych w malowniczej ...

Skomielna Biała (Małopolskie, gm. Lubień)

320 000 PLN

-
-
16059 m2
-
15847568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z piękną działką 26921259 15847568 „Nieruchomości Apartament”Ewelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Nowoczesny dom w Białej, osiedle KołłątajaNa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 140 m², położony na działce o powierzchni 1202 m2 w miejscowości Biała, os. Kołłątaja,...

Biała (Dolnośląskie, gm. Chojnów)

890 000 PLN (6 357 zł/m2)

5
2
140 m2
2009
15826711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633277 15826711 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, z balkonem i niskimi kosztami utrzymania.Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Augusta Fieldorfa 21 w Biała Podlaska.Powierzchnia: 44,9...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

390 000 PLN (8 478 zł/m2)

3
1
46 m2
2015
15629868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22839244 15629868 Na sprzedaż działki budowlane w Białej Podlaskiej!Znajdują się one w pobliżu ulicy Terebelskiej, jadąc w kierunku Rakowisk.Istnieje możliwość wybrania działki! Na grafice zostało przedstawione ich przybliżone położenie ze względu na to, że są one na ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

362 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
1069 m2
-
15644448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23150235 15644448 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Orzechowa w Białej Podlaskiej!Mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 57,65 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne.Nieruchomość składa się z:- ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (5 789 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15626026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22732568 15626026 REZERWACJA #Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (M5) o powierzchni 83,7 m², położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Sidorskiej Biawena w Białej Podlaskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, trzech sypialni, osobnej kuchni,...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

440 000 PLN (5 301 zł/m2)

4
1
83 m2
1995
15706385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24300059 15706385 #REZERWACJA#Na sprzedaż jasne mieszkanie położone przy ul. Sikorskiego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 49.69m2 znajduje się na 2gim piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z wyjściem na balkon-Duża sypialnia-Kuchnia z jadalni...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

257 000 PLN (5 245 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15813950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609708 15813950 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, umeblowanie, goto...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 352 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15807805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26379961 15807805 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59,60 m2, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.Układ mieszkania:-3 niezależne pokoje (ok. 18,06 m2, 10,1 m2 oraz 8,36...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

340 000 PLN (5 705 zł/m2)

3
1
59.6 m2
1998