• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 62

15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15823341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603274 15823341 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m², położone w samym sercu miasta – przy ulicy Botanicznej.To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Układ i atuty mieszkania:- nieru...

Białystok (Centrum), Botaniczna

785 000 PLN (10 468 zł/m2)

3
1
74.99 m2
2018
15851286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012605 15851286 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter 47,1 m²LokalizacjaPrzedstawiam Państwu doskonałą...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15851373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012587 15851373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa lokalizacja - centrum Białegostoku, ul. Piłsudskiego 34,4 m²Na sprzedaż kawalerka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

333 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15885768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740871 15885768 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m² w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m² i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025 roku, gotowy do wprowadzenia. Układ obejmuje salon z aneksem 22,7 m² z wyjście...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (15 598 zł/m2)

2
1
35.26 m2
2025
15865112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż Białystok, Centrum 27288860 15865112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w ścisłym centrum Białegosto...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1974
15851361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji! 27012690 15851361 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 6 piętrze w wieżowcu w ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 414 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15851234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
64 m² Centrum ul.Włókiennicza 27012680 15851234 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone w doskonałym...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

564 999 PLN (8 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
15876807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum, gotowe do wprowadzenia 27555633 15876807 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 2. piętrze ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2012
15864982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum miasta - 2 pokoje, I piętro. 27277613 15864982 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Malm...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
1
45 m2
1953
15851213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum Białegostoku 27012704 15851213 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka 27,8 m² - Centrum Białegostoku - ul. Skłodowskiej - 299 000 złNa sprzedaż kawalerk...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15851124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 samodzielne pokoje w Centrum 27012272 15851124 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 samodzielne pokoje inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (13 971 zł/m2)

2
2
35 m2
1980