• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 62

15851529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy lokal 65 m2 parter, centrum 27012970 15851529 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. Rynek pierwotny.- Powierzchnia 65,68 m2, parter -...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

788 160 PLN (12 126 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15851449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie w centrum 27012927 15851449 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.CENTRUM PARKING 48M2 2 POKOJENa sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w Bloku na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
-
47 m2
1950
15851142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, centrum. Wysoki standard, do wejścia. 27012291 15851142 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Bardzo atrakcyjny lokal, parter, Centrum Białegostoku. Idealny na gabinety, studio rehabilit...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

975 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
-
77 m2
2017
15851604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku 27012999 15851604 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.SPRZEDAM mieszkanie 2-pokojowe, 53,5 m2 - Centrum Białegostoku, ul. Waryńskiego Oferuję prze...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

455 000 PLN (8 585 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15851496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal wyposażony okazja! 27012997 15851496 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. OKAZJA- dobra cena!- Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1990
15851492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy lokal w centrum miasta 27012968 15851492 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego.- Powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

652 680 PLN (12 087 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15851304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w centrum 27012552 15851304 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż lub na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 14m2...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

70 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15858051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny lokal w centrum, studio 27137782 15858051 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź ha...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 029 000 PLN (9 894 zł/m2)

3
-
104 m2
2005
15851554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 38m2 *Al.J.Piłsudskiego 27012890 15851554 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 położone w centrum przy Al. J. Piłsudskiego w n...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (10 237 zł/m2)

1
1
38 m2
1965
15851283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27012581 15851283 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta na wyłączność.  Dostępna tylko w naszym biurze !Oferujemy na sprzedaż unikatową dział...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 500 000 PLN

-
-
1520 m2
-
15851368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami w centrum miasta. 27012540 15851368 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biur...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

800 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
-
110 m2
2005
15851258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje Ul. Proletariacka 48m2 27012570 15851258 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1965